Düğün Davetiyesi İstanbul

mutlu gunler

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

mutlu gunler Hakkında

Biz Melisa ve Zeynep!

Mutlu Günler bizim ortak hayalimizdi... Hayatımıza çocuklarımızın girmesiyle birlikte, aile hayatını yürütmenin bambaşka bir dünya olduğunu ve anne-çocuk dünyasının güzelliklerini, zorluklarını ve ihtiyaçlarını görme şansımız oldu.

Biz mutlu ve huzurlu annelerin, mutlu ve huzurlu çocuklar yetiştireceğine inanıyoruz. Annelerin aradığı güvenli, huzurlu ve samimi ortamı yaratmak üzere Mutlu Günler’i hayata geçirdik.

Mutlu Günler’de ailelerin hayatını kolaylaştırmak ve onlara destek olmak için; çocukların hem aileleriyle, hem de arkadaşlarıyla beraber eğlenceli, üretken ve yaratıcı vakitler geçirmelerini arzuluyoruz.

Mutlu Günler oyun alanları, sınıfları ve bahçesiyle çok çeşitli etkinliklerin gerçekleşebildiği, kafesinde yetişkinlerin hoş vakit geçirebildiği çok amaçlı bir anne&çocuk aktivite merkezi.

Mutlu Günler’de her gün farklı bir manzarayla karşılaşmanız çok mümkün. Çocukları bazen geniş oyun, aktivite ve parti salonumuzda diledikleri gibi müzik çalarken, yoga yaparken ya da doğum günü partisinde coşarken görebilirsiniz... Burası aynı zamanda annelerin bebekleriyle birlikte spor yapabildiği, psikolog ve uzman doktorların gelip merak ettiğimiz konularda bizi aydınlattığı, aile hayatımıza destek olduğu mekanımız... Atölyemiz ise çocukların hayal güçleri, el ve dil becerilerini geliştirmelerine destek olacağımız ve onların bizi becerileriyle, hayal ettikleriyle ve gerçekleştirdikleriyle sürekli şaşırtacağı yer...

Güzel günlerde, aktivite ve doğum günü partilerinde, bahçemizdeki türlü türlü eğlencelerin sesleri tüm mahalleyi ısıtırken belki siz de kafemizde bir şeyler içmek istersiniz...

Düzenli derslerimiz ve özel etkinliklerimiz yanında, Mutlu Günler’in eğlenceli ve samimi ortamında sizleri, çocuklarınızın doğumgünleri, anne adaylarının eğlenceli partileri ve bebeklerinizin özel kutlamaları için de ağırlamayı diliyoruz.

Mutlu Günler'de görüşmek üzere!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    ADNAN KAHVECİ CAD. AYDIN SOK. NO:23A 34457 FERAHEVLER SARIYER İSTANBUL

  • Haritadaki Konumu

    mutlu gunler Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.