Kaligrafi Sanatçısı Atalay Dönüm

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Bahçelievler, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellik

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Önerilen Firmalar

Beşiktaş Davetiye
234 1 17

Beşiktaş

Beşiktaş Davetiye

Sevdiğinizle hayatlarınızı birleştireceğiniz o özel gün olan düğününüzü sev...

Harem Davetiye
24

Fatih

Harem Davetiye

Güzel haberlerin insan ruhunda yarattığı mutluluk her zaman paylaştıkça dah...

Davetiyecim / Kaligrafi
12

Kağıthane

Davetiyecim / Kaligrafi

1993 yılında matbaa sektörüne girdik ve o günden beri hâlâ ilk günkü heyeca...

Hakkında

Ben Atalay Dönüm, 1980 yılında Bingöl’de dünyaya geldim. 2002 yılında yani 22 yaşıma geldiğimde ise ‘hat sanatı' üzerine ilgi duymaya başladım.

Hat sanatı, Osmanlı'da yaygın olarak kullanılan günümüzde ise hala ilgilenilen yazı aracılığı ile resim yapma sanatıdır. Hat sanatına olan ilgimi profesyonel yaşamıma taşımaya karar vererek bu alanda uzman kişilerden eğitimler almaya başladım.

İlk olarak hattat Aydin Ergün ile tanıştım. Daha sonraki dönemlerde de kaligrafiye merak saldım. Kaligrafi el emeği ile farklı yazı tipleri kullanılarak uygun teknik ile icra edilen güzel yazma sanatıdır. Fransızca'dan dilimize geçmiş olan kaligrafi harflerin estetize edilmesi ile ortaya çıkan bir sanattır.

Kaligrafi ustası Etem Çalışkan ile çalışarak 2 yıl boyunca eğitimlerime devam ettim. Şuanda da çalışmalarıma serbest bir şekilde devam ediyorum. Kaligrafi sanatı tüm kişiye özel tasarımlarda kullanılabildiği gibi her türlü belge yazımında, logo tasarımında, soy ağacı tasarımında, masa kartı yazımında kullanılabilir. Tüm bunların yanında davetiyelerinde farklılık arayan çiftlere davetiye yazımı ve tasarımı konusunda da hizmet veriyorum.

Siz de özel günlerinizden sevdiklerinize hatıra kalacak davetiyelerinizin şık, sıra dışı ve özenli olmasını istiyorsanız kaligrafi düğün davetiyesi seçeneğinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

İstanbul sınırları içerisinde olup olmamanız önemli değil; her şehre gönderim imkânı sağlayabiliyor, 1 haftadan kısa bir sürede davetiyelerinizi teslim edebiliyorum. Sadece bir doldurmak kadar kolay bir işlemle bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Atalay Dönüm

  • Adres: İstanbul

Kaligrafi Sanatçısı Atalay Dönüm Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.