Kaligrafi Sanatçısı Atalay Dönüm

E-posta Gönder

Kaligrafi Sanatçısı Atalay Dönüm Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2-5 TL

Kaligrafi Sanatçısı Atalay Dönüm Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  Yok

Kaligrafi Sanatçısı Atalay Dönüm Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye

Kaligrafi Sanatçısı Atalay Dönüm Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı

Kaligrafi Sanatçısı Atalay Dönüm Hakkında

Ben Atalay Dönüm, 1980 yılında Bingöl’de dünyaya geldim. 2002 yılında yani 22 yaşıma geldiğimde ise ‘hat sanatı' üzerine ilgi duymaya başladım.

Hat sanatı, Osmanlı'da yaygın olarak kullanılan günümüzde ise hala ilgilenilen yazı aracılığı ile resim yapma sanatıdır. Hat sanatına olan ilgimi profesyonel yaşamıma taşımaya karar vererek bu alanda uzman kişilerden eğitimler almaya başladım.

İlk olarak hattat Aydin Ergün ile tanıştım. Daha sonraki dönemlerde de kaligrafiye merak saldım. Kaligrafi el emeği ile farklı yazı tipleri kullanılarak uygun teknik ile icra edilen güzel yazma sanatıdır. Fransızca'dan dilimize geçmiş olan kaligrafi harflerin estetize edilmesi ile ortaya çıkan bir sanattır.

Kaligrafi ustası Etem Çalışkan ile çalışarak 2 yıl boyunca eğitimlerime devam ettim. Şuanda da çalışmalarıma serbest bir şekilde devam ediyorum. Kaligrafi sanatı tüm kişiye özel tasarımlarda kullanılabildiği gibi her türlü belge yazımında, logo tasarımında, soy ağacı tasarımında, masa kartı yazımında kullanılabilir. Tüm bunların yanında davetiyelerinde farklılık arayan çiftlere davetiye yazımı ve tasarımı konusunda da hizmet veriyorum.

Siz de özel günlerinizden sevdiklerinize hatıra kalacak davetiyelerinizin şık, sıra dışı ve özenli olmasını istiyorsanız kaligrafi düğün davetiyesi seçeneğinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

İstanbul sınırları içerisinde olup olmamanız önemli değil; her şehre gönderim imkânı sağlayabiliyor, 1 haftadan kısa bir sürede davetiyelerinizi teslim edebiliyorum. Sadece bir doldurmak kadar kolay bir işlemle bana ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.