Ivory Weddings

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

Sarıyer, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Beşiktaş Davetiye
17

Beşiktaş

Beşiktaş Davetiye

Sevdiğinizle hayatlarınızı birleştireceğiniz o özel gün olan düğününüzü sev...

Zeytinburnu

RY Tasarım Atölyesi

Hayatınızın en değerli günü yaklaşırken; davetlilerinize düğününüz hakkında...

Davetiye Kadıköy
14

Kadıköy

Davetiye Kadıköy

Düğün konseptinize uygun davetiye modelleri için sizi Davetiye Kadıköy’e be...

Hakkında

Farklı davet hediyeliklerin Türkiye’de eksikliğini hisseden 2 arkadaş tarafından 11 yıl önce kurulan Ivory, yıllardır nikah şekeri denince akla gelmesinin yanı sıra zamanla müşterilerinden gelen davetiye tasarımı tekliflerine de evet demeye başladı. İlk kutu nikah şekeri ve bebek şekeri tasarımını Türkiye’de başlatmışken 2005’den sonra tasarım ve butik davetiyede de öncü rolü oynadı. El işçiliği ile zenginleştirilen tasarımlarda firma sahibi Tansu Oskay’ın titizliği hemen göze çarpar. Tüm tasarımlarda zor ve ince detaylar, malzemelerdeki zarif ve kaliteli seçim, zamanında, kusursuz sipariş teslimatı her sezonun sayısız nezih düğününe imza atan Ivory’nin kurallarıdır. Yapılan çalışmaları ve örnekleri Rumeli Hisarı’ndaki ofiste görmek için randevu alınmaktadır. Görüşmenizde davetiyenin kağıdının seçimi, davetiye metni, baskı renk ve çeşitleri, düğününüze hangi tür davetiyenin uygun olduğu, davetiyede son trendler, karigrafi stilleri, dağıtım süresi ve baskı sayısı gibi tüm detaylar hakkında bilgilendirilirsiniz. Pek çok detayı düşünülen düğünü, gönderilen davetiyenin en iyi şekilde haber vermesi ve temsil etmesi için uzman bir kadro yardımcı olmaktadır.

İletişim

Tansu Oskay

  • Adres: Kale Bahçe Sok. Rumelihisarı Sarıyer

Ivory Weddings Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.