Düğün Davetiyesi İstanbul

Hattat Taner Erdem

5,0
  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hattat Taner Erdem Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Hattat Taner Erdem Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Hattat Taner Erdem Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Hattat Taner Erdem Hakkında

Hat sanatını düğün davetiyelerine uyarlayan ve bunu kullanmaya ilk başlayan hattatlardan biriyim ve 1988 yılından beri bu işle meşgul oluyorum. İstanbul Avcılar düğün davetiyelerini yazdığım ve 30 yıllık tecrübemi edindiğim yerdir. Kaligrafik yazı yazmak dışında davetiyede iç metin tasarımı da yapıyorum. Her biri tek tek el ile yazılmış tamamen size özel davetiyeleriniz en mutlu gününüzün önemini ve görkemini destekler nitelikte oluyor.

Eşim de ebru sanatçısı ve talep eden çiftlerin davetiye zeminine ebru baskı yaparak yazılarını yazıyoruz. Böylelikle hem ebru hem de hat sanatı ile hazırlanmış davetiyelere sahip oluyorsunuz. Anahtar teslim denebilecek bir şekilde çalışıyoruz ve gelin ile damadın konuklarına ait davetiyeleri ayrı ayrı teslim ediyoruz ve ulaştıktan sonra ayırmak zorunda bırakmıyoruz.

Davetiyede beş ila altı farklı çeşidimiz mevcut. Zarfın ebadına ve rengine göre modern tarz veya klasik tarzda diyebileceğimiz farklı alternatiflerimiz var. Bunlar dışında kapaklı veya son dönemde çokça tercih edilen ve beğenilen modellerden ferman şeklinde özgün tasarımlarımız da var elbette. Her şey çiftin isteğine göre şekilleniyor ve onlara konuştuktan sonra ortaya çıkan çalışmadan her zaman memnun kalıyorsunuz.

Kaligrafileri yaptığımız birkaç farklı kâğıt alternatifimiz var. Genellikle; kraft, mermer desenli, eskitme görünümlü ve modern kâğıt çeşitleri tercih ediliyor. Menüleri ile davetiyeleri belirli bir uyum içerisinde olsun isteyen çiftlere özel menü basımı tasarımı yapıyoruz. Böylelikle o tasarım üzerinden menülerini bastırabiliyorlar.

Daha önceki çalışmalarımızın yer aldığı portfolyolarımıza göz atıp örnekler görmek ve fikir edinmek isteyen çiftleri atölyemize bekleriz. E-5 yan yolu üzerinde kolay ulaşılır bir mevkideyiz ve otoparkımız var. Eğer davetiyenizi hat sanatı ile hazırlatmak isterseniz yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    E-5 yan yolu üzeri Denizköşkler Mahallesi Yakamoz Sokak, Karadeniz Apartmanı, 21 Daire:2 Avcılar

  • Haritadaki Konumu

    Hattat Taner Erdem Yol Haritası

Hattat Taner Erdem Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Selin & Altuğ

Düğün Tarihi: 29.08.2021

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Davetiyelerimi Taner Bey’e yazdırdım. İstanbulda bulabileceğiniz en kaliteli kaligrafi üstadlarından. Eğer davetiye yazdırmak gibi bir niyetiniz var ise mutlaka Taner Bey ile görüşmelisiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.