Hattat Taner Erdem

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Avcılar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 50

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı

Önerilen Firmalar

Davetiye Rüzgarı
86 3 10

Zeytinburnu

Davetiye Rüzgarı

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Boutique.D'lara
92 4 31

Beşiktaş

Boutique.D'lara

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim
Mert Davetiye
516 2 11

Beşiktaş

Mert Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Hat sanatını düğün davetiyelerine uyarlayan ve bunu kullanmaya ilk başlayan hattatlardan biriyim ve 1988 yılından beri bu işle meşgul oluyorum. İstanbul Avcılar düğün davetiyelerini yazdığım ve 30 yıllık tecrübemi edindiğim yerdir. Kaligrafik yazı yazmak dışında davetiyede iç metin tasarımı da yapıyorum. Her biri tek tek el ile yazılmış tamamen size özel davetiyeleriniz en mutlu gününüzün önemini ve görkemini destekler nitelikte oluyor.

Eşim de ebru sanatçısı ve talep eden çiftlerin davetiye zeminine ebru baskı yaparak yazılarını yazıyoruz. Böylelikle hem ebru hem de hat sanatı ile hazırlanmış davetiyelere sahip oluyorsunuz. Anahtar teslim denebilecek bir şekilde çalışıyoruz ve gelin ile damadın konuklarına ait davetiyeleri ayrı ayrı teslim ediyoruz ve ulaştıktan sonra ayırmak zorunda bırakmıyoruz.

Davetiyede beş ila altı farklı çeşidimiz mevcut. Zarfın ebadına ve rengine göre modern tarz veya klasik tarzda diyebileceğimiz farklı alternatiflerimiz var. Bunlar dışında kapaklı veya son dönemde çokça tercih edilen ve beğenilen modellerden ferman şeklinde özgün tasarımlarımız da var elbette. Her şey çiftin isteğine göre şekilleniyor ve onlara konuştuktan sonra ortaya çıkan çalışmadan her zaman memnun kalıyorsunuz.

Kaligrafileri yaptığımız birkaç farklı kâğıt alternatifimiz var. Genellikle; kraft, mermer desenli, eskitme görünümlü ve modern kâğıt çeşitleri tercih ediliyor. Menüleri ile davetiyeleri belirli bir uyum içerisinde olsun isteyen çiftlere özel menü basımı tasarımı yapıyoruz. Böylelikle o tasarım üzerinden menülerini bastırabiliyorlar.

Daha önceki çalışmalarımızın yer aldığı portfolyolarımıza göz atıp örnekler görmek ve fikir edinmek isteyen çiftleri atölyemize bekleriz. E-5 yan yolu üzerinde kolay ulaşılır bir mevkideyiz ve otoparkımız var. Eğer davetiyenizi hat sanatı ile hazırlatmak isterseniz yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Kaligraf Taner Erdem

  • Adres: E-5 yan yolu üzeri Denizköşkler Mahallesi Yakamoz Sokak, Karadeniz Apartmanı, 21 Daire:2 Avcılar

Hattat Taner Erdem Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!