Düğün Davetiyesi İstanbul

Harem Davetiye

  • Min. Fiyat
    5-10 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Harem Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

Harem Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Harem Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Harem Davetiye Hakkında

Güzel haberlerin insan ruhunda yarattığı mutluluk her zaman paylaştıkça daha çok artar. Siz de hayatınızın en önemli ve özel haberini sevdiklerinizle paylaşırken görselliği ön plana çıkardığımız birbirinden kaliteli ürünle yapmak isterseniz sizi Harem Davetiye İstanbul’a bekliyoruz.

Nikâh ve bebek şekeri, hediyelikler, farklı model ve içeriklere sahip davetiyelerimizle her zaman en iyisini sizler için hazırlıyoruz. Geleneksel motifleri yoğun olarak kullandığımız modellerimizde hem sadeliği hem de ihtişamı aynı anda size sunuyoruz. Danteller, kurdeleler, parlak taşlar, inciler, çiçekler, ipler ve püsküllerle ürünlerimizi süslüyoruz.

Düğününüz için davetiye ya da nikâh şekeri arayışına girdiğinizde doğal olarak oldukça karışık ve yorucu bir sürecin içerisinde kendinizi buluyorsunuz. Böyle bir durumla karşılaşmamız için daha ilk tanışmamızda sizin isteklerinizi dinleyerek birbirinden güzel modellerimizi beğeninize sunuyoruz. İşinde profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle her zaman %100 memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Geniş ürün yelpazemizle mutlaka ilginizi çekecek bir ürüne rastlayacağınıza eminiz. Davetiyelerin içerisine yazılmasını istediğiniz yazıları beğeninize uyan yazı tipinde yazarak aldığınız ürünleri tamamen isteklerinize göre kişiselleştiriyoruz. Kaliteli paketlemelerle hediyeliklerinizi şıklıktan ödün vermeyen bir şekilde kaplıyoruz. Sizinle sözleştiğimiz tarihte tüm hediyelik ürünlerinizi ve davetiyelerinizi hazırlayarak teslim ediyoruz. Olur da içinize sinmeyen bir durumla karşılaşırsanız düzeltmeleri yaparak sizi mağdur etmeyecek şekilde teslimatımızı tamamlıyoruz.

Sevdiklerinize hatıra olarak bırakacağınız manevi değeri yüksek davetiye ve hediyeliklerinizi en az sizin kadar özenle hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz. Bizimle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, ürünlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde yer alan Harem Davetiye Cağaloğlu’na ait formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

  • Adres::

    Hobyar Mah. Cağaloğlu Yokuşu Edes Han No:26/B Cağaloğlu

  • Haritadaki Konumu

    Harem Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.