Harem Davetiye

Harem Davetiye

Düğün Davetiyesi

Kategori

Fatih, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 50

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Cut-out basımı

Hakkında

Güzel haberlerin insan ruhunda yarattığı mutluluk her zaman paylaştıkça daha çok artar. Siz de hayatınızın en önemli ve özel haberini sevdiklerinizle paylaşırken görselliği ön plana çıkardığımız birbirinden kaliteli ürünle yapmak isterseniz sizi Harem Davetiye İstanbul’a bekliyoruz.

Nikâh ve bebek şekeri, hediyelikler, farklı model ve içeriklere sahip davetiyelerimizle her zaman en iyisini sizler için hazırlıyoruz. Geleneksel motifleri yoğun olarak kullandığımız modellerimizde hem sadeliği hem de ihtişamı aynı anda size sunuyoruz. Danteller, kurdeleler, parlak taşlar, inciler, çiçekler, ipler ve püsküllerle ürünlerimizi süslüyoruz.

Düğününüz için davetiye ya da nikâh şekeri arayışına girdiğinizde doğal olarak oldukça karışık ve yorucu bir sürecin içerisinde kendinizi buluyorsunuz. Böyle bir durumla karşılaşmamız için daha ilk tanışmamızda sizin isteklerinizi dinleyerek birbirinden güzel modellerimizi beğeninize sunuyoruz. İşinde profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle her zaman %100 memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Geniş ürün yelpazemizle mutlaka ilginizi çekecek bir ürüne rastlayacağınıza eminiz. Davetiyelerin içerisine yazılmasını istediğiniz yazıları beğeninize uyan yazı tipinde yazarak aldığınız ürünleri tamamen isteklerinize göre kişiselleştiriyoruz. Kaliteli paketlemelerle hediyeliklerinizi şıklıktan ödün vermeyen bir şekilde kaplıyoruz. Sizinle sözleştiğimiz tarihte tüm hediyelik ürünlerinizi ve davetiyelerinizi hazırlayarak teslim ediyoruz. Olur da içinize sinmeyen bir durumla karşılaşırsanız düzeltmeleri yaparak sizi mağdur etmeyecek şekilde teslimatımızı tamamlıyoruz.

Sevdiklerinize hatıra olarak bırakacağınız manevi değeri yüksek davetiye ve hediyeliklerinizi en az sizin kadar özenle hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz. Bizimle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, ürünlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde yer alan Harem Davetiye Cağaloğlu’na ait formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

  • Adres: Hobyar Mah. Cağaloğlu Yokuşu Edes Han No:26/B Cağaloğlu


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Harem Davetiye firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!