Forinvite

Forinvite

Düğün Davetiyesi

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Önerilen Firmalar

Sim Davetiye
50 8

Beşiktaş

Sim Davetiye

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim
Mert Davetiye
516 2 11

Beşiktaş

Mert Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Davetiye Rüzgarı
85 3 10

Zeytinburnu

Davetiye Rüzgarı

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Konuklarınıza en özel gününüzü duyurmaya hazır mısınız? Forinvite markası olarak en özel davetiyelerimizle karşınızdayız. Yalnız bir farkımız var! Davetiyelerinizde kağıt kullanmıyoruz. Her geçen gün teknolojinin geliştiği çağımızda artık sıradan bir davetiye göndermek yerine işi dijitalleştirmeyi tercih ediyoruz. Siz de bizimle aynı düşüncedeyseniz, doğru adrestesiniz.

Beşiktaş düğün davetiyesi arayışında olan çiftlerimizin karşısına dijital davetiyelerimizle çıkıyoruz. Hayal gücünün oldukça geniş olduğu günümüzde her fikrimizi artık dijital ortamda kolayca gerçekleştirebiliyoruz. Dolayısıyla bu gelişmeler davetiye sektörünü de etkiledi. Biz de yeniliği, trendleri ve teknolojiyi yakından takip eden bir firma olarak bu akıma uyum sağladık. Birbirinden farklı konseptlere sahip davetiyelerimizle çiftlerimizi en kolay yoldan konuklarıyla buluşturuyoruz.

Dört adımda tüm hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. İlk adım, konsept belirlemek. Birbirinden farklı konsept fikirlerimizi sizinle buluşturuyoruz. Eşinizle hikayenizi en iyi yansıtacak modeli bulmak için ekibimizle kafa kafaya veriyoruz. Klasik olanlardan renklilere kadar birçok seçeneğimiz mevcut. Ürünlerimizi inceleyebilirsiniz ya da kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Konsepte karar verdikten sonra ikinci adım olan tasarıma geçiyoruz. Belirlediğiniz konsepte uygun tasarım çalışmalarına başlıyoruz. Size örneklerini gönderiyoruz. İstediğiniz değişiklikleri yaptıktan sonra artık üçüncü adım olan tasarımın son haline karar veriyoruz. Bu adımda ise tasarımızın son halini ortalama bir saatlik çalışma sonunda size teslim ediyoruz. İşte dijital davetiyeniz hazır!

Kağıt kullanmadan doğa dostu davetiyenizi dağıtmak için zaman ayırmanıza gerek yok. Dünyanın her yerine sadece bir tıkla davetiyenizi ulaştırabiliyorsunuz. Hatta davetiyelerdeki LCV hizmeti sayesinde konuklarınızın katılım durumunu bile öğrenebilirsiniz.

Size özel bir tasarımla dijital davetiyenizi oluşturmaya hazırız. Özellikle de düğününüze çok kısa bir zaman kaldıysa hiç telaş yapmanıza gerek yok. Hemen sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak ya da yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilir, kısa zamanda dijital davetiyenize kavuşabilirsiniz.

  • Adres: İstanbul


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Forinvite firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!