Filiz Yüksekdağ Davetiye

E-posta Gönder

Filiz Yüksekdağ Davetiye Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  2-3 TL

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Minimum Sipariş Adeti

  100

Filiz Yüksekdağ Davetiye Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Filiz Yüksekdağ Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı, Cut-out basımı

Filiz Yüksekdağ Davetiye Hakkında

1996 yılında Cağaloğlu Güncer Han da, YÜKSEKDAĞ MATBAACILIK olarak başladı girişimci hikayemiz.

2009 Yılında OMAR KUTU olarak fantazi kutu sektöründe faaliyet göstermeye başladık Türkiye'deki bir çok markanın kutu ve ambalajlarını üreterek, müşterilerimizin emeklerine değer katmaya devam ediyoruz.

2010 Yılında FİLİZ YÜKSEKDAĞ DESING markasıyla, davetiye sektöründeki deluxe davetiye tasarım ve üretim ihtiyacına cevap verecek yeni bir ürün grubu geliştirdik. Özel tasarım davetiyeler üreten markamız Filiz Yüksekdağ, Türkiye de ve dünyadaki bir çok A plus müşterinin düğünlerine elçilik etmeye devam etmekte.

Müşterilerinin ''Bizim bulunduğumuz ilde de keşke olsanız'' ısrarları üzerine, 2017 yılında Türkiye'nin ilk ve tek kişiye özel davetiye ve lux davetiye koleksiyonundan oluşan, ''Signature Filiz Yüksekdağ'' davetiye koleksiyonu sektörde çok ses getirmiş, Türkiye'nin farklı illerinde ve dünya ülkelerinde davetiye satış noktalarına giriş yapmıştır.

2018 yılında davetiye sektörüne ''Pink Point Invitation'' markasıyla ulaşılabilir, aynı zamanda tasarım davetiye özelliğinde olan, daha ekonomik davetiye koleksiyonu sunan Filiz Yüksekdağ, ''her bütçeden insanın, tasarım davetiye almaya hakkı var'' diyerek oluşturduğu Pink Point davetiye koleksiyonuyla ezber bozdu.

Pink Point Davetiye markasıyla bayilik vermeye başladı.

''Aşk Kokan Davetiye'' sloganıyla, İşini büyük bir aşk ile yapan ve sevgili çiftlerinin aşklarına elçilik eden Filiz Yüksekdağ markası, Türkiye'nin en kaliteli ve ayrıcalıklı davetiye ihtiyacına cevap veren tek lider markadır.

İletişim

 • Adres:

  Cağaloğlu Yokuşu Özhekim İş Hanı No:3/A CAĞALOĞLU / İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder

Filiz Yüksekdağ Davetiye Yorumları (5)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

H&F

Hatice & Furkan

Düğün Tarihi: 16.12.2018


O kadife düğün davetiyeleri…. Tek kelimeyle harika çok beğendim çok teşekkür ederim.

h&f

Helin & Ferit

Düğün Tarihi: 17.11.2018


Düğünümüze çok az kala bulduk sizi. Özel tasarım davetiye planlamıştık, zamanımız kalmamıştı. Üretici olduğunuzu söylemiştiniz ama; bu kadar hızlı ve kaliteli sonuç alacağımız hiç gelmedi aklımıza Ben ve eşim çok teşekkür ederiz.

s&e

Senem & Erman

Düğün Tarihi: 11.11.2018


Endişelerim vardı ya zamanında yapılmazsa diye çünkü daha önce başka bir sayfa tarafından ablamın başıma gelmişti ama Filiz Yüksekdağ davetiye düğün davetiyemi zamanında yetiştirdi ayrıca davetiyemin bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim ben ve ailem teşekkür ederiz.

K&M

Kübra & Mustafa

Düğün Tarihi: 28.04.2018


Sizlere ne kadar teşekkür etsem az düğün davetiyelerim çok kısa bir sürede Almanya ya ulaştı.Davetiyelerim umduğumdan da güzel.Siparişimle ilgilenen herkese teşekkür ederim.

S&E

Simge & Eray

Düğün Tarihi: 01.04.2018


Düğünümde her şey güzel olmalıydı düğün davetiyelerim de öyle zaten tam istediğim gibi oldu eşim,akrabalarım herkes çok beğendi teşekkür ederim Filiz Hanım.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.