Düğün Davetiyesi İstanbul

Shriya Invitation

 • Min. Fiyat
  30 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Shriya Invitation Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
30 TL'den fazla

Shriya Invitation Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Shriya Invitation Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Shriya Invitation Hakkında

Mutluluğuzun haberini sevdiklerinizle paylaşacağınız düğün davetiyeniz için 2019 yılında yola çıktığımız Elmira Atölyesi’nde sizi en iyi yansıtacak davetiyeyi büyük bir keyifle tasarlıyoruz. İşimizi aşkla yapıyor ve çalışmalarımızda içimizdeki tutkuyu yansıtmaya özen gösteriyoruz. Zevkiniz doğrultusunda tasarladığımız davetinizle ömür boyu saklayacağınız bir hatıra edinmeye hazır mısınız?

Büyük bir heyecanla kurduğumuz şirketimizde oldukça özverili bir şekilde çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek her şeyin hayalini kurduğunuz gibi olmasını sağlıyoruz. Sektöre giriş yaparken en büyük emelimiz yenilikçi hizmetler ve tasarımlar sunarak kalplere dokunmak olduğu için bizi tercih eden her çiftle de aile sıcaklığında bir bağ kuruyor ve aşkınıza ufak dokunuşlarımızla katkıda bulunuyoruz.

"Sizlerin mutluluğu bizim de mutluluğumuz." mottomuzla hizmet vermeye hazır olduğumuz Davetiye Atölyesi Elmira’da ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize en içten şekilde cevap veriyoruz. Davetiye hizmetimize ek olarak masa kartı ve menü basımı da yaparak düğün konseptinizin bütünlüğünün sağlanmasına yardımcı oluyoruz. Özel tasarım davetiyelerimize ek olarak kaligrafik hazırlanan modellerimiz de bulunuyor.

Hazırlık aşamasının öncesinde sizden tarzınızı ve nasıl davetiye stillerinden hoşlandığınızı öğrenerek çalışmalara başlıyoruz. Daha önce yaptığımız tasarımlardan örnekler göstererek hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Yaklaşık olarak 2 haftalık bir süre zarfında size hazır halde istediğiniz sayı kadar seçtiğiniz davetiyeyi gönderiyoruz. İster şehir içi isterseniz de şehir dışı gönderimimizle nerede olursanız olun bizimle çalışmak istiyorsanız size mutlaka ulaşıyoruz.

Siz de İstanbul düğün davetiyesi hizmeti veren firmalar arasında yer aldığımız Elmira Atölyesi’nin kıymetli çiftlerinden olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan mail adresi, iletişim formu ve telefon numarası yoluyla bizimle kolayca irtibat kurabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve tasarımımızla kalbinizi fethetmek için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Hobyar Mahallesi Cağaloğlu Yokuşu Sokak Evrenhan Kat:5 Fatih İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Shriya Invitation Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.