Düğün Davetiyesi İstanbul

Davetiyeci Tuncay

  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Davetiyeci Tuncay Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Davetiyeci Tuncay Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
Yok
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım

Davetiyeci Tuncay Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Davetiyeci Tuncay Hakkında

Sevdiğiniz kişi ile hayatlarınızı birleştireceğiniz düğün günü tarihinizi, tüm çevrenize özel olarak tasarlanan davetiyeler ile duyurmaya ne dersiniz? Davetiyeci Tuncay, Bağcılar düğün davetiyesi alanında faaliyet gösteren ve bu alanda sektördeki en iddialı firmalardan biri diyebiliriz.

Epey uzun bir zamana dayanan geçmişimiz ile sağlam temeller üzerine oturttuğumuz markamızı, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Bir ömür sevdikleriniz tarafından saklanacak davetiyeleriniz için özel tasarımlar üzerine çalışıyor, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Yenilik peşinde koşmayı hedef belirleyen vizyonumuz sayesinde, her sene farklı tasarımlara sahip davetiye modelleri ortaya koyarak sizlere epey geniş yelpazeli seçenekler sunuyoruz. Zengin davetiye seçeneklerimiz sayesinde her beğeni türüne sahip çiftimiz kendisi için en uygun modele ulaşabiliyor.

Davetiyelerinizin üzerine konuklarınıza iletmek istediğiniz mesajınızı, davetiyenizin konseptine uygun font seçimi ile aktarıyoruz. Kendi oluşturduğunuz özel metne yer verebileceğiniz gibi sizin için hazırladığımız hazır metinlerimiz içerisinden de beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Düğün davetiyelerinin yanı sıra kına davetiyeleri için özel tasarım seçenekler sunuyoruz: Minyatür şeklinde ayna, kaftan ya da yelpaze gibi kına konseptini yansıtan tasarımlar ile eğlenceli davetiyelere sahip olabilirsiniz.

Her çiftin bütçesine uygun seçeneklerimiz arasında siz de kendiniz için en uygun davetiyeye ulaşabileceğinizin garantisini verebiliyoruz. Dilediğiniz noktada özel tasarım da yapabileceğimizi belirtmek isteriz.

Düğününüzden size ve sevdiklerinize arta kalacak yegâne şeylerden biri olan davetiye seçiminizi son âna bırakmamanızı tavsiye ederiz. Çok sayıda ve birbirinden oldukça farklı seçenekler arasından seçim yapmak ne kadar kolay gibi görünse de son dakikaya kaldığı zamanlarda biraz zorlayıcı olabiliyor. Bu sebeple zamanın hızla geçip gitmesini beklemeden sayfadaki formu doldurarak firmamız ile iletişime geçebilir, fiyatlarımız ve modellerimiz için bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Yıldıztepe Mahallesi 582.Sokak No:12b Bağcılar/İSTANBUL

  • Haritadaki Konumu

    Davetiyeci Tuncay Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.