Davetiyeci Tuncay

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Bağcılar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Önerilen Firmalar

Davetiye Rüzgarı
85 3 10

Zeytinburnu

Davetiye Rüzgarı

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Mert Davetiye
516 2 11

Beşiktaş

Mert Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Boutique.D'lara
83 1 30

Beşiktaş

Boutique.D'lara

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Sevdiğiniz kişi ile hayatlarınızı birleştireceğiniz düğün günü tarihinizi, tüm çevrenize özel olarak tasarlanan davetiyeler ile duyurmaya ne dersiniz? Davetiyeci Tuncay, Bağcılar düğün davetiyesi alanında faaliyet gösteren ve bu alanda sektördeki en iddialı firmalardan biri diyebiliriz.

Epey uzun bir zamana dayanan geçmişimiz ile sağlam temeller üzerine oturttuğumuz markamızı, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Bir ömür sevdikleriniz tarafından saklanacak davetiyeleriniz için özel tasarımlar üzerine çalışıyor, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Yenilik peşinde koşmayı hedef belirleyen vizyonumuz sayesinde, her sene farklı tasarımlara sahip davetiye modelleri ortaya koyarak sizlere epey geniş yelpazeli seçenekler sunuyoruz. Zengin davetiye seçeneklerimiz sayesinde her beğeni türüne sahip çiftimiz kendisi için en uygun modele ulaşabiliyor.

Davetiyelerinizin üzerine konuklarınıza iletmek istediğiniz mesajınızı, davetiyenizin konseptine uygun font seçimi ile aktarıyoruz. Kendi oluşturduğunuz özel metne yer verebileceğiniz gibi sizin için hazırladığımız hazır metinlerimiz içerisinden de beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Düğün davetiyelerinin yanı sıra kına davetiyeleri için özel tasarım seçenekler sunuyoruz: Minyatür şeklinde ayna, kaftan ya da yelpaze gibi kına konseptini yansıtan tasarımlar ile eğlenceli davetiyelere sahip olabilirsiniz.

Her çiftin bütçesine uygun seçeneklerimiz arasında siz de kendiniz için en uygun davetiyeye ulaşabileceğinizin garantisini verebiliyoruz. Dilediğiniz noktada özel tasarım da yapabileceğimizi belirtmek isteriz.

Düğününüzden size ve sevdiklerinize arta kalacak yegâne şeylerden biri olan davetiye seçiminizi son âna bırakmamanızı tavsiye ederiz. Çok sayıda ve birbirinden oldukça farklı seçenekler arasından seçim yapmak ne kadar kolay gibi görünse de son dakikaya kaldığı zamanlarda biraz zorlayıcı olabiliyor. Bu sebeple zamanın hızla geçip gitmesini beklemeden sayfadaki formu doldurarak firmamız ile iletişime geçebilir, fiyatlarımız ve modellerimiz için bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Tuncay Kürüm

  • Adres: Yıldıztepe Mahallesi 582.Sokak No:12b Bağcılar/İSTANBULYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!