Düğün Davetiyesi İstanbul

Darüşşafaka Cemiyeti

  • Min. Fiyat
    10-15 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Darüşşafaka Cemiyeti Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Ücretsiz Teslimat

Darüşşafaka Cemiyeti Hakkında

1863’ten bu yana hayırseverlerin bağışlarıyla annesi ya da babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz ve yetenekli öğrencilere eğitim fırsatları sunan Darüşşafaka Cemiyeti olarak mutlu günlerinize eşlik ediyoruz. Siz de Darüşşafaka Cemiyeti düğün davetiyesi tasarımları arasından seçim yapabilir, magnet ve kitap ayracı gibi düğün ve nikahlara özel hediyelerimizden alabilirsiniz. Misafirlerinize değerli bir armağan verirken öğrencilerimize bir gülümseme hediye etmek elinizde.

Deneyim
Ülkemizin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşlarından biri olan kurumumuz, 1863’ten beri “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla varlığını sürdürmektedir. Şefkat yuvası anlamına gelen Darüşşafaka olarak imkanları olmayan çocuklarımızı on yaşındayken ailelerinden emanet alıyor ve onlara güzel bir gelecek vermek için çalışıyoruz. Özel günlerinde bize destek olmayı tercih eden çiftlerimiz böylelikle düşünen, sorgulayan ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde bireylerin yetişmesine destek olabiliyor.

Hizmetler
Düğün gününüzü Darüşşafaka nikah davetiyesi tasarımlarıyla misafirlerinize duyururken aynı zamanda öğrencilerimizin eğitimlerine ve ihtiyaçlarına katkıda bulunabilirsiniz. Davetiye tasarımlarımızda farklı ve şık alternatifler hazırladık. Davetiyelerimizi zarflarıyla birlikte gönderiyoruz. Katlanmayan (kırımsız) davetiyelerimizin ölçüleri ise 12*22 cm oluyor. Davetiyelerinizi bağış tarihinden sonraki 10 iş günü içinde size ulaştırıyoruz. Çeşitli bağış tutarları karşılığında dilediğiniz miktarda davetinizin siparişini verebilirsiniz.

Aşk ve sevgi temalı davetiyelerimizin üzerinde yazan “Eğitimde fırsat eşitliğine destek vermek adına, bu mutlu günümüzde sizin için Darüşşafaka’ya bağış yaptık.” notu sayesinde misafirleriniz de bu güzel desteğin mutluluğunu sizinle birlikte yaşayabilir. Davetiyelerinizin siparişini vermek için sayfamızdaki formu detaylı bir şekilde doldurmanızı rica ediyoruz. Bilgilerinizi ikinci kez kontrol ettikten sonra tasarımı onaylayabilirsiniz. Bağış aşamasıyla birlikte davetiyelerinizin hazırlığına başlıyoruz.

Ek Hizmetler
Darüşşafaka Cemiyeti olarak mutlu günlerinize sadece davetiyelerimizle değil, nikah ve düğün hediyelerimizle de ortak oluyoruz. Birbirinden hoş ve şık tasarımlı nikah magnetlerimizi 5,5x8 cm ölçülerde hazırlıyoruz. Hafif ve kırılmayan malzemeden üretilen magnetlerimizi bağışınızı gerçekleştirerek sipariş verebilirsiniz. Kitap ayraçlarımız da hoş düğün davetiye ve hediye tasarımlarımızdan. Ürün gönderimlerimizi yine siz sipariş verdikten sonraki 10 gün içinde çiftlerimize teslim ediyoruz.

Siz de bu mutlu gününüzde dünyada başka bir örneği olmayan bir eğitim hareketinin parçası olmak istemez misiniz? Misafirleriniz Darüşşafaka bağış davetiyelerine baktıklarında sizinle birlikte bir öğrencinin hayatına dokunmuş olmanın sevincini yaşayabilir. Öğrencilerimizi gülümsetmek ve düğününüzü anlamlı kılmak için sayfanın yanındaki formu doldurarak fiyat bilgisi alabilir veya alttaki iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Eğitim için kalpten bir armağan vermeye ne dersiniz?

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    ​Darüşşafaka Mah. Darüşşafaka Cad. No:5/9 34457 Maslak / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Darüşşafaka Cemiyeti Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.