Düğün Davetiyesi İstanbul

Dadavet Yeni Nesil Davetiye

  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dadavet Yeni Nesil Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Dadavet Yeni Nesil Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
Yok
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Dadavet Yeni Nesil Davetiye Hakkında

Davetiyeniz video olsun. Videodan davetiye olur mu demeyin. Seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin....

Çağa ayak uydurmaya, sevdiklerini şaşırtmaya ve unutulmayacak bir düğün davetiyesine sahip olmaya hazır mısın? Davetiyeniz video olsun. Videodan davetiye olur mu demeyin. Seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin....

DaDavet ailesi olarak hizmet yolculuğumuza çıkmadan önce içinde bulunduğumuz yüzyılın bize sunduğu yenilikçi ve alternatif gelişmeleri takip ediyorduk. İhtiyaçlara ve aynı zamanda doğabilecek taleplere yönelik adımlar atacak fikirler oluşturuyorduk. Tüm bu düşüncelerin ışığında da Dadavet Yeni Nesil Davetiye firmasını kurduk. Yeni nesil düğün davetiyesi denilince aklınıza ne geliyorsa, biz de çok daha fazlası var.

Taleplerinizin karşılanacağı eğlenceli ve etkileyici bir hizmet sunuyoruz. “işte aradığım bu!” diyeceğiniz dijital video davetiyeleri hazırlıyoruz. Amacımız çevreyi korumak ve kağıt israfının önüne geçmek. Aynı zamanda sizi kapı kapı dolaşmaktan da kurtarıyoruz. Kolay ve hızlı ulaşılabilir davetiyeler hazırlıyoruz.

Bu işe başlamadan önce kendimize ve fikirlerimize inandık. Daha sonra eğer yaparsan nasıl olur diye hayal etmeye başladık. En sonunda da kendimizi davetiye videoları tasarlarken bulduk. Şimdi ise hizmet içeriklerimizi ve fikirlerimizi düzenli olarak geliştiriyoruz. Kendimizi yeniliyor, hayal gücümüzün sınırlarını zorluyoruz. Hayal ettiğiniz davetiye modellerine ve çok daha fazlasına bizim aracılığımızla ulaşabilirsiniz.

Kısa bir davetiye videosu hazırlıyoruz. Pek çok konseptimiz bulunuyor. İçlerinden zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Videonun içerisine sizin görsellerinizi ekliyoruz. Düğün mekanınızı, davet saatinizi esprili yazılar ve görsellerle video içerisine ekliyoruz. Hem sizin için yıllarca saklanacak bir hatıra olacak hem de konuklarınızın oldukça ilgisini çekecek. Farklı fikirlere açık, sıradanlıktan uzak bir çiftseniz bizden hizmet almak size iyi gelecektir.

Eğer İstanbul davetiye firmaları arasında yer alan markamızın ürün modellerini görmek, hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kocamustafapaşa Fatih

  • Haritadaki Konumu

    Dadavet Yeni Nesil Davetiye Yol Haritası

Dadavet Yeni Nesil Davetiye Yorumları (3)

Fatma & Metin

Düğün Tarihi: 11.11.2020

Gerçekten harika bir davetiye. Muhteşem bir fikir. Öyle güzel geri dönüşler alıyorum ki... Çook Teşekkür ederim :)

Tuba & Hakan

Düğün Tarihi: 12.09.2020

Corona sürecinde özellikle ziyarete gerek olmadan ve kağıt israfi olmadan muazzam bir davetiye seçimi oldu.1 tane yaptırıp yüzlerce kişiye erişim kolaylığı sağlaması da cabası.Herkes bayildi.Cok tesekkur ederiz.

Selin & Sercan

Düğün Tarihi: 15.08.2020

Davetiyeyi gönderdiğim herkes bayıldı. Özellikle Çılgın davetiye önerim. Muhteşem geri dönüşler aldım. Çok teşekkür ederim. Eşsiz bir şey olmuş

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.