Düğün Davetiyesi İstanbul

Balaban Davetiye

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Balaban Davetiye Hakkında

1967 yılında İstanbul Ümraniye'de kurulan firmamız, istanbul matbaa sektöründe her geçen gün yükselen başarı grafiği ve kusursuz kalite anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Teknolojinin gelişmesi her sektörde olduğu gibi matbaa ve reklam sektöründe de çeşitli kolaylıklar sağlamıştır. Bu kolaylıkları en doğru ve akılcı biçimde firmamıza entegre etmiş ve müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemiş değil başarmış durumdayız.

Kazanılan paranın kağıttan değil, kağıdın en iyi şekilde işlenmesinden kaynaklandığını biliyoruz ve bu amaçla baskı öncesi, baskı ve
baskı sonrası gibi tüm aşamalarda tek tek ve titizlikle kontrol ettiğimiz işlerimizi daha sonra birde kalite kontrolden geçiriyoruz. Kimisi Türkiye'nin kimisi İstanbul'un, sektörlerinde lider 1000'e yakın firmasına hizmet vermekten dolayı gururluyuz. İstanbul matbaa piyasasında, gözünü zirveye dikmiş personelimiz ile çalışmalarımıza ümraniye, çakmak tavukçuyolu ve topkapı atölyelerimizde devam etmekteyiz.

Ümraniye ve Tavukçuyolun showromumuzda davetiye satış ve davetiye üretimimizle 5000 'in üstünde modelle sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Tavukçuyolu Cad. No: 17/C Çakmak-Ümraniye-İST. (Ağaoğlu Mycity Hotel Karşısı)

  • Haritadaki Konumu

    Balaban Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.