Düğün Davetiyesi Isparta

Çizen Kız Davetiye

  • Min. Fiyat
    5-10 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çizen Kız Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

Çizen Kız Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Minimum Sipariş Adeti
500
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım

Çizen Kız Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Checkbox

Çizen Kız Davetiye Hakkında

Bendeniz Çizen Kız, 2010 dan beri tasarım işindeyim. Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Grafik Tasarım eğitimi aldım ve bir süredir de evlenecek olan çiftlere illüstrasyon şeklinde özel tasarım davetiyeler çiziyorum. Dijital çizim tableti ile tasarımlarımı Photoshop programında hazırlıyorum.

Yaşadığım yer olması sebebiyle, tasarladığım düğün davetiyeleri Isparta ile sınırlı kalmıyor ve tüm Türkiye’ye hizmet veriyorum. Şehir dışından çok fazla iş alıyorum ve buralara kargo ile gönderim yapıyorum. Sizden bilgileri aldıktan sonra tasarım sürecim 1 hafta sürüyor ve maksimum 2 hafta içerisinde de teslim ediyorum.

Konsept ağırlıklı çalışıyorum; örneğin düğünün tarihine göre olacaksa bahar, güz veya kış konsepti gibi. Bunun haricinde mesleklerine göre, en sevdikleri kitap veya filmlere göre, çiftin ortak ilgi alanlarına, hobilerine göre çifte özel eşsiz diyebileceğimiz tasarımlar yapıyorum. Farklı bir model isteyen olursa Türkiye’de çok fazla uygulanmayan Watercolor tarzında sulu boya görünümü veren hoş ve sade davetiyeler de tasarlıyorum. Ebatları tasarıma veya çiftin isteğine göre değişebilmekle birlikte genellikle 13,5 x 19 ölçülerini kullanıyorum.

Sevdiğiniz bir fotoğrafınız varsa ondan esinlenerek dijital ortamda resminizi çiziyor ve davetiye tasarımlarınıza entegre ediyorum. Bu ve bunun gibi bütün fikirlere açığım, size en uygun ve ikinize özel bir tasarım yapmayı çok seviyorum. Genellikle konsepte uygun “watermelon font” ve “starfish font” gibi süslü ve şık yazı tipleri kullanıyorum. Görmek isteyen çiftler olursa sanal ortamda daha önceki çalışmalarımın yer aldığı bir portfolyom var, oradan örneklere göz atabiliyorlar.

Eğer profesyonel bir elden çıkmış tamamen size özgü davetiyeleriniz olsun istiyorsanız hemen yandaki formu doldurup benimle iletişime geçin ve hayalinizdeki tasarımı çizelim.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    modernevler mahallesi ısparta

  • Haritadaki Konumu

    Çizen Kız Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.