Çizen Kız Davetiye

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Merkez, Isparta

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 500

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Checkbox

Önerilen Firmalar

Dilek Davetiye
8

Merkez

Dilek Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Karya Davetiye
10

Merkez

Karya Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Çizen Kız Davetiye
15

Merkez

Çizen Kız Davetiye

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Bendeniz Çizen Kız, 2010 dan beri tasarım işindeyim. Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Grafik Tasarım eğitimi aldım ve bir süredir de evlenecek olan çiftlere illüstrasyon şeklinde özel tasarım davetiyeler çiziyorum. Dijital çizim tableti ile tasarımlarımı Photoshop programında hazırlıyorum.

Yaşadığım yer olması sebebiyle, tasarladığım düğün davetiyeleri Isparta ile sınırlı kalmıyor ve tüm Türkiye’ye hizmet veriyorum. Şehir dışından çok fazla iş alıyorum ve buralara kargo ile gönderim yapıyorum. Sizden bilgileri aldıktan sonra tasarım sürecim 1 hafta sürüyor ve maksimum 2 hafta içerisinde de teslim ediyorum.

Konsept ağırlıklı çalışıyorum; örneğin düğünün tarihine göre olacaksa bahar, güz veya kış konsepti gibi. Bunun haricinde mesleklerine göre, en sevdikleri kitap veya filmlere göre, çiftin ortak ilgi alanlarına, hobilerine göre çifte özel eşsiz diyebileceğimiz tasarımlar yapıyorum. Farklı bir model isteyen olursa Türkiye’de çok fazla uygulanmayan Watercolor tarzında sulu boya görünümü veren hoş ve sade davetiyeler de tasarlıyorum. Ebatları tasarıma veya çiftin isteğine göre değişebilmekle birlikte genellikle 13,5 x 19 ölçülerini kullanıyorum.

Sevdiğiniz bir fotoğrafınız varsa ondan esinlenerek dijital ortamda resminizi çiziyor ve davetiye tasarımlarınıza entegre ediyorum. Bu ve bunun gibi bütün fikirlere açığım, size en uygun ve ikinize özel bir tasarım yapmayı çok seviyorum. Genellikle konsepte uygun “watermelon font” ve “starfish font” gibi süslü ve şık yazı tipleri kullanıyorum. Görmek isteyen çiftler olursa sanal ortamda daha önceki çalışmalarımın yer aldığı bir portfolyom var, oradan örneklere göz atabiliyorlar.

Eğer profesyonel bir elden çıkmış tamamen size özgü davetiyeleriniz olsun istiyorsanız hemen yandaki formu doldurup benimle iletişime geçin ve hayalinizdeki tasarımı çizelim.

İletişim

Hediye Kaya

  • Adres: modernevler mahallesi ısparta

Çizen Kız Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!