Düğün Davetiyesi Aydın

Sim Davetiye

  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sim Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Sim Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Sim Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Sim Davetiye Hakkında

35 yılı aşkın tecrübemizle Sim Davetiye Aydın’da, şimdi sizin davetiyenizi tasarlamak ve kalbinizden geçen sözlerle konuklarınızı düğününüze davet etmenizi sağlıyoruz. Alanında uzman kadromuzla birlikte önceliğimiz her daim müşteri memnuniyeti olacak şekilde çalışıyor, sizi düşlerinize kavuşturuyoruz.

Düğün hazırlıkları sürecinde çok titiz davrandığınızı biliyoruz. Düğün mekanınızdan gelinlik modelinize kadar her ayrıntıyı en ince detaylarıyla düşünürken elbette davetiye seçimi konusunda da aynı özeni göstereceksiniz. Bunun için de profesyonel kişilerle çalışmalısınız. Davetiye seçiminiz esnasında kendinizi iyi ifade edebildiğiniz kadar karşınızda sizi anlayan bir ekip olmalı. Alanında uzman çalışanlarımızla birlikte uzun yıllardır pek çok özgün tasarıma imza atıyoruz. Üstelik sadece Aydın’da hizmet vermekle kalmıyor, Türkiye’nin pek çok ilinde size yardımcı oluyoruz.

Davetiye seçimi için bir araya geldiğimizde nasıl modelleri düşündüğünüzü, zevklerinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan kullandığımız malzemelere kadar pek çok bilgi vererek hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. En önemlisi de hizmet sürecimizin nasıl ilerlediğini ayrıntılı olarak anlatıyor oluşumuz. Böylelikle nasıl bir süreç yaşayacağınıza dair önceden bilgi sahibi oluyorsunuz.

Kır düğünü konsepti şeklinde bir düğün yapacaksanız yapraklı, çiçekli modelleri size önerebiliriz. Deniz kenarı bir düğün düşünüyorsanız mavi renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı, deniz yıldızları ve deniz kabuklarının yer aldığı tarzlar konseptinizle şahane bir uyum sağlayacaktır. Salon düğünlerinin ihtişamı için ise altın ve gümüş renkli modelleri önerebiliriz. Renkli, eğlenceli modellerimiz de elbette bünyemizde bulunuyor. Tecrübelerimizle size yol gösteriyor olsak da son kararı daima siz veriyorsunuz.

Siz de Aydın davetiye firmaları arasında bir tercih yapacaksanız, hizmet içeriklerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kanallarını kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Merkez: Ramazanpaşa Mah. Barbaros Cad. Bedesten İş Merkz. No: Z/10, Efeler, Aydın

  • Haritadaki Konumu

    Sim Davetiye Yol Haritası

Sim Davetiye Yorumları (2)

Meltem & Okan

Düğün Tarihi: 20.04.2016

İnternette birçok davetiye firması araştırmama rağmen istediğim davetiyeyi bulamadım. Daha sonra yollarımız Sim Davetiye ile kesişti. İstanbul firması olarak tahmin ettiğim Sim Davetiye'nin yaşadığım şehir Aydın'da olduğuna inanamadım :) Hemen nişanlım ile mağazalarına giderek Sim Davetiye... devam 

Bahar & Emre

Düğün Tarihi: 03.03.2016

Tam anlattığım gibi papatya konseptli bize özel bir davetiye hazırladılar.Davetiyelerimize bizim gibi herkes bayıldı. İyiki Sim Davetiye'yi tercih etmişiz. Herşey için teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.