Davetiyejim

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Merkez, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Önerilen Firmalar

Davetiyejim
15

Merkez

Davetiyejim

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Sedef Cards
15

Bozdoğan

Sedef Cards

Koza Davetiye
4

Bozdoğan

Koza Davetiye

Hakkında

Mutluluğunuzu sevdiklerinize duyuracağınız birbirinden özel davetiyelerimizle şimdi sizin de etkinliklerinizi taçlandırmak istiyoruz. Aydın davetiye firmaları arasında yer aldığımız Davetiyejim’de bugüne kadar hep güzel işlere imza attık. Şimdi de sizin davetlerinizi güzelleştirmek istiyoruz.

2016 yılından beri Davetiyejim markasıyla davetiye ve matbaa alanında online ve mağaza üzerinden satış yapıyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimiz ile müşterilerimize kaliteli ve ekonomik davetiye satışı yapmaya devam ediyoruz. Davetiyejim markası olarak İzmir merkezli bir firmayız. Ancak Türkiye’nin birçok noktasına davetiye gönderimi yapmaktayız. Bu illerden biri de Aydın. Siz de tarzınızı yansıtacak ve aynı zamanda kalitesiyle dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bir hizmet almak isterseniz, bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz.

Davetiyenizin tasarımlarından renklerine kadar her detayının kusursuz olması gerektiğine inanıyoruz. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda yapıyoruz. Sizinle yaptığımız görüşmeler esnasında nasıl modellerden hoşlandığınızı, düğün konseptlerinizi yakından öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan, işçiliğimizden ve modellerimizden size örnekler sunuyoruz.

İsteğinize uygun renklerde ve modellerde davetiyeler hazırlayarak size teslim ediyoruz. Hazırlıkların her aşamasında onayınızı alıyoruz. Davetiyelerinizin yıllar boyu sizin ve sevdiklerinizin evinde saklanacağına inanıyoruz. Bunun için de her bakıldığında sizi düğün zamanınıza götürmesini arzu ediyoruz.

Çalışmalarımızda daima kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Sorunsuz bir hizmet sunmaya gayret gösteriyor, yoğun emek veriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte hem samimi bir karşılama hem de titiz bir çalışma süreci geçiriyoruz. İstediğiniz renk, tarz ve düzenlemelerle hayalini kurduğunuz davetiye modellerini kısa zamanda tasarlıyoruz.

Siz de Aydın Davetiyejim’in değerli çiftlerinden biri olmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Hem modellerimizi inceleyebilir hem de fiyatlarımız ve hizmet detaylarımızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Hasan Karagül

  • Adres: Aydın

Davetiyejim Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!