Düğün Davetiyesi Aydın

Davetiyejim

  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Davetiyejim Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Davetiyejim Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Davetiyejim Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Davetiyejim Hakkında

Mutluluğunuzu sevdiklerinize duyuracağınız birbirinden özel davetiyelerimizle şimdi sizin de etkinliklerinizi taçlandırmak istiyoruz. Aydın davetiye firmaları arasında yer aldığımız Davetiyejim’de bugüne kadar hep güzel işlere imza attık. Şimdi de sizin davetlerinizi güzelleştirmek istiyoruz.

2016 yılından beri Davetiyejim markasıyla davetiye ve matbaa alanında online ve mağaza üzerinden satış yapıyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimiz ile müşterilerimize kaliteli ve ekonomik davetiye satışı yapmaya devam ediyoruz. Davetiyejim markası olarak İzmir merkezli bir firmayız. Ancak Türkiye’nin birçok noktasına davetiye gönderimi yapmaktayız. Bu illerden biri de Aydın. Siz de tarzınızı yansıtacak ve aynı zamanda kalitesiyle dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bir hizmet almak isterseniz, bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz.

Davetiyenizin tasarımlarından renklerine kadar her detayının kusursuz olması gerektiğine inanıyoruz. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda yapıyoruz. Sizinle yaptığımız görüşmeler esnasında nasıl modellerden hoşlandığınızı, düğün konseptlerinizi yakından öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan, işçiliğimizden ve modellerimizden size örnekler sunuyoruz.

İsteğinize uygun renklerde ve modellerde davetiyeler hazırlayarak size teslim ediyoruz. Hazırlıkların her aşamasında onayınızı alıyoruz. Davetiyelerinizin yıllar boyu sizin ve sevdiklerinizin evinde saklanacağına inanıyoruz. Bunun için de her bakıldığında sizi düğün zamanınıza götürmesini arzu ediyoruz.

Çalışmalarımızda daima kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Sorunsuz bir hizmet sunmaya gayret gösteriyor, yoğun emek veriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte hem samimi bir karşılama hem de titiz bir çalışma süreci geçiriyoruz. İstediğiniz renk, tarz ve düzenlemelerle hayalini kurduğunuz davetiye modellerini kısa zamanda tasarlıyoruz.

Siz de Aydın Davetiyejim’in değerli çiftlerinden biri olmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Hem modellerimizi inceleyebilir hem de fiyatlarımız ve hizmet detaylarımızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Aydın

  • Haritadaki Konumu

    Davetiyejim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.