Sivas Sanat Konağı

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova

Sorular

  • Dans Türleri Cha Cha, Çifte özel koreografi, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals

Önerilen Firmalar

İki Dünya Organizasyon
6

Merkez

İki Dünya Organizasyon

400 TL'den az
Sivas Sanat Konağı
7

Merkez

Sivas Sanat Konağı

400-600 TL
Sivas Düğün Dansı by Hülya Selen
2

Merkez

Sivas Düğün Dansı by Hülya Selen

400 TL'den az

Hakkında

Düğün gününüzde davetlilerinizin karşısına muhteşem bir dansla çıkmak ister misiniz? Cevabınız ‘’evet’’ ise sizleri Sivas Sanat Konağı’nın yetenekli ekibiyle tanıştıralım. Sivas’ta faaliyet gösteren dans kursumuz, kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz bir ortamda faaliyet gösteriyor. İster tempolu ister ritimli dans eğitimi almak isteyin, burada dilediğiniz dans en güzel şekilde öğrenebileceksiniz.

Kursumuzla iletişime geçtiğinizde ilk olarak düğün töreninize hangi dans türüyle giriş yapmak istediğinizi belirliyoruz. Küçük bir öneride bulunalım: Son yıllarda oldukça popüler olan cha cha ve sambayı tercih ederseniz hem klasik formatın dışına çıkacak hem de sınırsız eğlenme fırsatı yakalayacaksınız. Klasiklerden vazgeçemeyen çiftlerimiz ise vals ve tango gibi türlerden zevklerine en uygununu tercih edebilir.

Önem vermeniz bir diğer konu da düğün müzikleriniz. Romantik bir şarkıyla mı ilk dansınızı yapmak istiyorsunuz yoksa salona girişinizi hareketli şarkılar eşliğinde eğlenceli hale mi getirmek istiyorsunuz? Müzik seçimizi yaptıktan sonra da dans türüne karar vermeniz eminiz ki daha kolay olacak.

Dans konusunda kendisini kanıtlamış hocalarımızla eğlenerek öğrenmenin mutluluğunu yaşayın istiyoruz. Şunu da belirtmek istiyoruz ki kendinizi kasmayacağınız ve rahat hissedeceğiniz bir ortam hazırlamak için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Böylece düğün stresinizi eğlenerek omuzlarından atabileceksiniz. Ayrıca düğün dansı dışında zumba, tango, halay, zeybek, roman, sirtaki gibi eğitimlerimizden de dilediğiniz zaman kursumuza başvurarak yararlanabilirsiniz.

Sivas Sanat Konağı Sivas firması olarak kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızı size yansıtabilmek için düğününüzden önce sizlerle görüşerek dans seçiminizi birlikte yapıyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde anlamaya çalışıyor, tarzınızı öne çıkarıyoruz.

Daha fazla bilgi almak ve uygun fiyat seçeneklerimizden en uygununu öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü eğitmenlerimizle siz değerli çiftlerimi bekliyoruz

İletişim

Sema Çiftçi

  • Adres: Akdeğirmen Mahallesi Dispanser Sokak No:20 / SİVAS

Sivas Sanat Konağı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!