Dans Kursları Sivas

Sivas Sanat Konağı

 • Min. Fiyat
  1.000-1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Sema Çiftçi
  Firma Sahibi

  Tüm eğitimlerimizde branşlarının en iyisi değerli hocalarımızla haftanın 7 günü... devam 

Sivas Sanat Konağı Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Sivas Sanat Konağı Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet

Sivas Sanat Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Cha Cha

Sivas Sanat Konağı Hakkında

Düğün gününüzde davetlilerinizin karşısına muhteşem bir dansla çıkmak ister misiniz? Cevabınız ‘’evet’’ ise sizleri Sivas Sanat Konağı’nın yetenekli ekibiyle tanıştıralım. Sivas’ta faaliyet gösteren dans kursumuz, kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz bir ortamda faaliyet gösteriyor. İster tempolu ister ritimli dans eğitimi almak isteyin, burada dilediğiniz dans en güzel şekilde öğrenebileceksiniz.

Kursumuzla iletişime geçtiğinizde ilk olarak düğün töreninize hangi dans türüyle giriş yapmak istediğinizi belirliyoruz. Küçük bir öneride bulunalım: Son yıllarda oldukça popüler olan cha cha ve sambayı tercih ederseniz hem klasik formatın dışına çıkacak hem de sınırsız eğlenme fırsatı yakalayacaksınız. Klasiklerden vazgeçemeyen çiftlerimiz ise vals ve tango gibi türlerden zevklerine en uygununu tercih edebilir.

Önem vermeniz bir diğer konu da düğün müzikleriniz. Romantik bir şarkıyla mı ilk dansınızı yapmak istiyorsunuz yoksa salona girişinizi hareketli şarkılar eşliğinde eğlenceli hale mi getirmek istiyorsunuz? Müzik seçimizi yaptıktan sonra da dans türüne karar vermeniz eminiz ki daha kolay olacak.

Dans konusunda kendisini kanıtlamış hocalarımızla eğlenerek öğrenmenin mutluluğunu yaşayın istiyoruz. Şunu da belirtmek istiyoruz ki kendinizi kasmayacağınız ve rahat hissedeceğiniz bir ortam hazırlamak için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Böylece düğün stresinizi eğlenerek omuzlarından atabileceksiniz. Ayrıca düğün dansı dışında zumba, tango, halay, zeybek, roman, sirtaki gibi eğitimlerimizden de dilediğiniz zaman kursumuza başvurarak yararlanabilirsiniz.

Sivas Sanat Konağı Sivas firması olarak kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızı size yansıtabilmek için düğününüzden önce sizlerle görüşerek dans seçiminizi birlikte yapıyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde anlamaya çalışıyor, tarzınızı öne çıkarıyoruz.

Daha fazla bilgi almak ve uygun fiyat seçeneklerimizden en uygununu öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü eğitmenlerimizle siz değerli çiftlerimi bekliyoruz

İletişim

 • Adres::

  Akdeğirmen Mahallesi Dispanser Sokak No:20 / SİVAS

 • Haritadaki Konumu

  Sivas Sanat Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.