Sivas Düğün Dansı by Hülya Selen

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Sivas Düğün Dansı by Hülya Selen Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
500 TL'den az

Sivas Düğün Dansı by Hülya Selen Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
1-2 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda Prova
Evet
Hediye Dans Ayakkabısı
Evet

Sivas Düğün Dansı by Hülya Selen Sık Sorulan Sorular

Dans Türleri

Harmandalı, Latin dansları, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals

Sivas Düğün Dansı by Hülya Selen Hakkında

Düğün gününün en etkileyici anı şüphesiz ki düğün dansınız. Kusursuz bir dans gösterisiyle davetlileri etkilemek için dans eğitimi almaya ne dersiniz? Cevabınız “Evet“ ise Sivas Düğün Dansı by Hülya Selen seçebilir, uzman dans eğitmenleri ile de çalışabilirsiniz. Birbirinden deneyimli ekip arkadaşlarımız birçok dans türünde hizmet verebiliyor.

Düğün dansına karar vermeden önce düğün müziklerinizi beraber seçmeye ne dersiniz? Hayatınızda iz bırakan şarkılardan biriyle düğün giriş dansınızı yapmak isteyebilirsiniz. Böylece düğün dansınızı da belirleyebilir, uyumlu ve eşsiz bir geceye sahip olabilirsiniz.
“Hangi dans türünü seçmeliyim?” , “En kolay öğrenebileceğim dans türü hangisi?” , “Düğüne az bir süre kaldı, hala düğün dansı eğitimi alabilir miyim?” diye birçok soruyu gün içinde işitiyor, elimizden geldiğince yanıtlamaya çalışıyoruz. Enerjiniz ve kişilik özelliklerinizi dikkate alarak düğün dans tarzını seçiyor, eşsiz bir geceye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Düğün dansı için en çok önerdiğimiz dans türleri; vals, tango, bachata. Aşk dolu adımlarınızla birlikte davetlileri etkileyebileceğiniz dans türlerinden biri. Evlenecek çiftler eğer bu dans türleri tercih ederlerse adımları karıştırsa bile doğaçlama yapabilirsiniz. Üstelik dans türlerini seçerken gelinlik tercihinizi de dikkate almasınız. Rahat gelinliklerle daha hareketli figürler sergileyebilirken dar gelinliklerle ise daha romantik dans türlerini tercih edebilirsiniz.

Öğrenme süreci oldukça keyifli olan dans kursu için eğitim merkezimizde hizmet veriyoruz. Geniş ve ferah çalışma odalarımızda provalar yapıyor. Son provayı ise düğün mekânında sergiliyoruz. Böylece düğün gününüzde alanı rahatça kullanabiliyorsunuz. Siz de davetlileri etkileyeceğiniz bir dans seremonisi istiyorsanız sayfa üzerindeki yer alan iletişim formunu doldurarak Sivas dans kursları arasından bizi tercih edebilir. Avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz de “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.