İki Dünya Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

İki Dünya Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
500 TL'den az

İki Dünya Organizasyon Genel Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

İki Dünya Organizasyon Özellikler

Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

İki Dünya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Zeybek

İki Dünya Organizasyon Hakkında

Muhteşem dans gösterileriyle düğün organizasyonuna farklılık kazandırmak istemez miydiniz? İki Dünya Organizasyon olarak tüm profesyonelliğimiz ile özel organizasyonlarınızı şölene dönüştürüyoruz.

Hayatınızın en özel anlarınızı neşelendirmek için hizmetinizdeyiz. Sektörde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini sizinle paylaşıyor bu mutlu gününüzü keyifli bir şekilde kutlamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Organizasyon hazırlıkları için verdiğimiz hizmetler dışında Sivas dans kursları arasında çiftler tarafında tercih edilen bir adres olmanın mutluluğunu yaşıyor, organizasyonlarınızda davetlilerinize görsel bir şölen yaşatmak isterseniz size özel koreografiler hazırlıyoruz.

Düğün mekânınıza ilk giriş yapacağınız dans koreografisinden zeybek oyunlarına kadar birçok dans türünde eğitimler verebiliyoruz. İster çift ister arkadaşlarınızla birlikte eğitime katılabilir davetlilerinize farklı danslar sergileyebilirsiniz. Organizasyon hazırlık sürecinizin stresini atmanızı sağlıyoruz. Dans derslerimiz sırasında size keyifli ve rahat bir ortam oluşturuyor, hem öğretiyor hem de eğlendiriyoruz.

Zeybek oyun ekibimiz ve kına ekibimizin dans gösterilerine bayılacaksınız. Düğün, kına ve nişan eğlencenizde farklılık arıyorsanız size özel dans gösterileri de hazırlayabiliyoruz. Özel kostümler ve yöresel kıyafetler giyiniyor eğlencenizi ikiye katlıyoruz.

İki Dünya Organizasyon olarak dans eğitimlerimiz dışında organizasyonlarınızı istediğiniz şekilde planlıyoruz. Siz kendinizle ilgilenirken organizasyon gerçekleştireceğiniz mekânı istediğiniz konseptte hazırlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, düğün organizasyonu için gelin damak masası, kına organizasyonları için kına tahtı ve aksesuarları temin ediyoruz. Bunun yanında profesyonel orkestra ve ses sanatçılarıyla anlaşarak keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyor, ışık ve ses sisteminde ekipman temin ediyoruz.

Hayallerinizdeki gibi bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Siz de hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız bizimle sayfa üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Nasıl mı? Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.