Dans Kursları Malatya

Semra Alhan Akademi

  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Semra Alhan Akademi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Semra Alhan Akademi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Semra Alhan Akademi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Semra Alhan Akademi Hakkında

Malatya’da düğününüzde konuklarınız karşısında en gösterişli düğün danslarını öğrenmek istiyorsanız sizi Semra Alhan Akademi’ye bekliyoruz!

Yıllardan beri şehrimizde müzik ve dansa tutkusu olan herkesle buluştuğumuz mekânımızda en özel günlerinizde düzenlediğiniz düğünlerinize özel dans kursları almanız için imkânlar sağlıyoruz. Çiftlerin hayatlarının dönüm noktası olarak değerlendirdiğimiz düğün dansları önemli gününüzü taçlandıran oldukça değerli bir aktivite. Son zamanlarda düğününüzde sahneye koyduğunuz koreografiler davetinizi çok daha eğlenceli hale getiriyor. Davetlilerinizi kendinize hayran bırakacağınız, kendi seçtiğiniz müzikler ile sergileyeceğiniz danslar ile birlikte belki de yıllardan beri keşfetmediğiniz bir yeteneğinizi ortaya çıkaracaksınız. Semra Alhan Akademi Malatya’da kolay ulaşım sağlanabilen bir konumda yer alıyor. Bu sayede düğün koşuşturması içinde rahatça kurslarımıza gelebilirsiniz.

Düğünlerde son zamanlarda çiftlerin en çok tercih ettiği düğün dansları ise şunlar;
Rumba, Tango, Vals, Salsa, Cha Cha, Bachata ve Zeybek. Bu danslar arasından hangisi size en yakın geliyorsa ve hangisini düğününüzde konuklarınıza sergilemek istiyorsanız bize iletmeniz durumunda en iyi şekilde öğrenmenize yardımcı olabiliriz. Elbette bunların dışında seçilen dans türleri ile çiftler aşklarını sahneye taşıyabilirler. Semra Alhan Akademi’de alacağınız kurslar düğün telaşınızdan ve yoğunluğunuzdan sizi arındırarak rahatlatacaktır. Elbette düğün dansınızı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Öncelikle bizimle 2-3 ay önceden iletişime geçmelisiniz ki bu sayede hem kendinize uygun zamanlarda ders alabilin hem de yoğun dönemde size ders verebilme şansımız olsun. Eşiniz ile birlikte olan ilişkinizi en iyi şekilde yansıtacak müziği seçmeye çalışabilir aynı zamanda çok da zor olmayan bir koreografide karar kılabilirsiniz.

Hayatınızın en özel günlerinden birinde düğününüzde muhteşem bir açılış yapmak için akademimizi tercih ediyorsanız bize ulaşmak oldukça kolay. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Semra Alhan Akademi iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Fahri Kayahan Bulvarı Turgut Özal Mh. Işık Evleri Altı No: 53/C Yeşilyurt – Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Semra Alhan Akademi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.