Dans Kursları Malatya

Dans & Bale

  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Dans & Bale Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Dans & Bale Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
1-2 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Dans & Bale Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Dans & Bale Hakkında

Malatya’da gerçekleştireceğiniz düğününüzde değerli misafirlerinizi etkileyecek en güzel dans eğitimlerini almak için sizi Dans & Bale’ye davet ediyoruz!

Bugüne kadar hiç dans etmediniz mi? Belki de dans etmeyi bilmediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. O zaman size güzel bir haber verelim. Dans & Bale Malatya Merkez/Malatya’da alacağınız eğitimden sonra misafirleriniz karşısında gönül rahatlığıyla dans edebilirsiniz çünkü dünya danslarından her tür dans için ihtiyacınız olan eğitimi veriyoruz. Alanında uzman eğitmenlerimiz dilediğiniz dans türü ile ilgili eğitimi kısa sürede vermekle kalmıyor aynı zamanda göze hoş gelen koreografiler de oluşturuyor.

Peki, Malatya’daki dans eğitim kursları arasından neden bizi tercih etmelisiniz?

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren profesyonel bir ekip ile çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya başlıyorsunuz. Düğününüzde 2-3 dakika dans etmenize yetecek kadar değil dansı sizde bir tutkuya çevirecek seviyede eğitim veriyoruz.

Malatya’da tango, salsa, Latin dansları ve düğün dansları denince akla ilk gelen dans eğitim firmasıyız. Bunun sebebi de en eğitimli uzmanlar eşliğinde size en iyi eğitimi sunabilmemiz. İsterseniz bireysel olarak isterseniz yakın arkadaşlarınızdan oluşan bir grup ile eğitim alabilirsiniz. Tüm bu seçenekler için en güzel koreografileri oluşturabiliriz.

Dans & Bale olarak sadece dans kursları vermiyor özel ekiplerimiz ile eğlencenize eğlence katıyoruz. Özel zeybek ekibimiz ve özel dünya dansları ekibimiz sayesinde davetinizde konuklarınıza güzel bir şov sunuyoruz.

Unutulmaz bir gecede konuklarınızı etkileyeceğiniz dansınızın eğitimleri için düğün tarihinizden en az 2 hafta önce bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan Dans Bale Malatya iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonun aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak ve konuklarınıza en güzel gösteriye sunmanıza yardımcı olmak için sizden haber bekliyoruz!

İletişim

  • Adres::

    Fahri Kayahan Bulvarı, 44100

  • Haritadaki Konumu

    Dans & Bale Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.