Dans Kursları Konya

Anadolu Kafkas Kartalları Dans Grubu

Anadolu Kafkas Kartalları Dans Grubu

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Anadolu Kafkas Kartalları Dans Grubu Hakkında

Düğününüzü Kafkasların geleneksel danslarıyla renklendirmek mi istersiniz? Öyleyse dansa ve Kafkas kültürüne gönül vermiş herkesin katılımına açık olan grubumuz Anadolu Kafkas Kartalları Konya düğün dansı eğitimi için hem profesyonel hem de arkadaş canlısı bir ekiple yardımınıza koşuyor. Üstelik sadece yöresel danslarla kalmıyor, modern dansların da dahil olduğu repertuarımızla kutlamanızın her anında kusursuzca dans edebilmenizi sağlıyoruz.

Deneyim
Anadolu Kafkas Kartalları Dans Grubu, Kafkas kültürünü ayakta tutmak ve Anadolu’nun kültürel ögeleriyle harmanlamak amacıyla kuruldu. Bu temeller üzerinde yükselirken yalnızca belirtilen yörelerin danslarıyla kalmıyor, modern danslar konusunda da uzmanlaşıyor ve gelişiyoruz. Düzenli üye alımlarıyla daima taze, hevesli ve dinamik kalan ekibimiz, size yalnızca eğitmenlik değil aynı zamanda arkadaşlık da ediyor.

Hizmetler
Gönüller bir olunca memleketin bir önemi kalmaz! Grubumuzun eğitimleri dahilinde düğünleri şenlendiren Anadolu ve Kafkas oyun havaları, izlemesi en keyifli danslardan zeybek ve daha pek çok farklı türde dans için gereken teknik ve pratik bilgileri edinebilirsiniz. Tercihiniz giriş dansınız için vals veya başka bir modern dans türünü öğrenmek mi? Ona uygun eğitimlerimiz de yılın her dönemi yapılıyor.

Grubumuz bünyesinde geniş bir yelpazeye yayılmış çeşit çeşit dansın temsilcilerini ve eğitmenlerini bulmanız mümkün. Bu zenginliği düğün dansı için bize gelen çiftlerimizin performanslarına da yansıtıyoruz. Konya Anadolu Kafkas Dans Kursu ile özel günlerinize hazırlanırken kendi isteklerinizi ve kutlama konseptinizi yansıtan dans figürleriyle çalışabilir ve size özel bir koreografi hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Ek Hizmetler
Anadolu Kafkas Kartalları Dans Grubu bünyesinde öğrenebileceğiniz dans türleri sadece düğünlerde revaçta olan türden valsler veya halk oyunları değil. Tamamen size özel olan düğününüze kendinize özgü bir dokunuş katmak isterseniz hiphop, breakdance gibi modern türleri de sıcakkanlı ekip üyelerimiz eşliğinde keşfedebilirsiniz. Dansla ilgilenen herkesin katılımına açık olan grubumuzda pek çok farklı türde uzmanlaşan kişiler bulmak mümkün.

Kendimizi, kesişme noktası Türkiye olan pek çok kültürün beslenip yaşatılmasına adadık. Bu yolda kültürlerin en önemli temsilcilerinden olan dansların doğru şekilde sergilenmesine önem veriyor, özel günlerinizde en iyi performansı sergilemenize yardımcı oluyoruz. Üstelik yöresel dansların yanında modern dansların da önemini unutmuyoruz. Anadolu Kafkas Düğün Dans Akademisi bünyesinde düğününüze hazırlanmak isterseniz tek yapmanız gereken aşağıdaki bilgilerle veya yandaki formla bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    konya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.