Dans Kursları Hatay

Nev Sanat Merkezi

  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Nev Sanat Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Nev Sanat Merkezi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Nev Sanat Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Nev Sanat Merkezi Hakkında

Düğün organizasyonunuzda muhteşem dans şovu hazırlayarak konuklarınıza görsel bir şölen yaşatmaya ne dersiniz? Cevabınız “evet” ise size özel koreografiler oluşturuyor, eğlenceli anlar geçirerek muhteşem dans gösterileri hazırlamanızı sağlıyoruz. Nev Sanat Merkezi olarak 2015 yılından bu yana sanat alanında yenilikler yapmak amacıyla İskenderun’da hizmete başladık ve “Yüksek uygarlığın merdiveni sanattır.” sözünü benimseyerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Organizasyonlarınız için gerçekleştirmek istediğiniz dans türünü ve şarkı seçimini sizinle birlikte belirliyor ve kolay öğrenebileceğiniz dans kategorileri hakkında bilgi veriyoruz. En çok tercih gören düğün dansları çiftlerin zamanını almadan öğrenebileceği dans türleri oluyor. Peki ya nedir bu dans türleri?

-Bachata; romantik ve bir o kadar da adımları kolay öğrenilen dans türüdür. Kıvraklık ve tutku barındıran bu dans türünü seçerseniz eşinizle yaşadığınız aşkı muhteşem bir şekilde yansıtabileceksiniz.
-Salsa; “Biraz hareketli olalım” diyenlerdenseniz salsa tam da size göre. Kıpır kıpır ve eğlenceli figürlerle ilk dansınızda muhteşem bir görsel şölen yaşatacağınızdan eminiz.

Dans kursu salsa bachata, kizomba drama English drama, enstrüman, resim profesyonel eğitmen kadrosu ile hizmetinizde... Nev Sanat Merkezinde herkesin isteğine ve ilgi alanına uygun olarak birçok eğitim veriliyor. Deneyimli ve eğitimli kadromuzla birlikte görsel sanatlar atölyesi, sportif aktiviteler, drama tiyatro, müzik, dans akademisi, mutfak akademisi alanlarında profesyonel eğitimler veriyoruz. Bunun dışında Güzel Sanatlar Lisesi, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Konservatuar sınavına girmek isteyen öğrenci adaylarımıza da kurs veriyoruz.

Nev Sanat Merkezi İskenderun’un eğitimli dans hocaları ile birlikte siz de özel günlerinizde dans gösterisi hazırlamak istiyorsanız hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz. Hayallerinizin gerçekleşmesi için mutlulukla çalışıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Pirireis Mahallesi Şht. Mithat Soylu Bilgiç Cd. No:131/1 Sevinç 1 apt. İskenderun, Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Nev Sanat Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.