Nev Sanat Merkezi

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Latin dansları, Salsa

Önerilen Firmalar

Nev Sanat Merkezi
3

İskenderun

Nev Sanat Merkezi

400 TL'den az

İskenderun

Dion Dans Okulu

400 TL'den az
İskenderun Dans Akademi
10 1

İskenderun

İskenderun Dans Akademi

400-600 TL

Hakkında

Düğün organizasyonunuzda muhteşem dans şovu hazırlayarak konuklarınıza görsel bir şölen yaşatmaya ne dersiniz? Cevabınız “evet” ise size özel koreografiler oluşturuyor, eğlenceli anlar geçirerek muhteşem dans gösterileri hazırlamanızı sağlıyoruz. Nev Sanat Merkezi olarak 2015 yılından bu yana sanat alanında yenilikler yapmak amacıyla İskenderun’da hizmete başladık ve “Yüksek uygarlığın merdiveni sanattır.” sözünü benimseyerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Organizasyonlarınız için gerçekleştirmek istediğiniz dans türünü ve şarkı seçimini sizinle birlikte belirliyor ve kolay öğrenebileceğiniz dans kategorileri hakkında bilgi veriyoruz. En çok tercih gören düğün dansları çiftlerin zamanını almadan öğrenebileceği dans türleri oluyor. Peki ya nedir bu dans türleri?

-Bachata; romantik ve bir o kadar da adımları kolay öğrenilen dans türüdür. Kıvraklık ve tutku barındıran bu dans türünü seçerseniz eşinizle yaşadığınız aşkı muhteşem bir şekilde yansıtabileceksiniz.
-Salsa; “Biraz hareketli olalım” diyenlerdenseniz salsa tam da size göre. Kıpır kıpır ve eğlenceli figürlerle ilk dansınızda muhteşem bir görsel şölen yaşatacağınızdan eminiz.

Dans kursu salsa bachata, kizomba drama English drama, enstrüman, resim profesyonel eğitmen kadrosu ile hizmetinizde... Nev Sanat Merkezinde herkesin isteğine ve ilgi alanına uygun olarak birçok eğitim veriliyor. Deneyimli ve eğitimli kadromuzla birlikte görsel sanatlar atölyesi, sportif aktiviteler, drama tiyatro, müzik, dans akademisi, mutfak akademisi alanlarında profesyonel eğitimler veriyoruz. Bunun dışında Güzel Sanatlar Lisesi, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Konservatuar sınavına girmek isteyen öğrenci adaylarımıza da kurs veriyoruz.

Nev Sanat Merkezi İskenderun’un eğitimli dans hocaları ile birlikte siz de özel günlerinizde dans gösterisi hazırlamak istiyorsanız hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz. Hayallerinizin gerçekleşmesi için mutlulukla çalışıyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Pirireis Mahallesi Şht. Mithat Soylu Bilgiç Cd. No:131/1 Sevinç 1 apt. İskenderun, Hatay

Nev Sanat Merkezi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!