İzmir Sanat Akademisi

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Antakya, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Önerilen Firmalar

Nev Sanat Merkezi
3

İskenderun

Nev Sanat Merkezi

400 TL'den az

İskenderun

Dion Dans Okulu

400 TL'den az
İskenderun Dans Akademi
10 1

İskenderun

İskenderun Dans Akademi

400-600 TL

Hakkında

Evlilik süreci sürprizlerle dolu fakat son derece de stresli değil mi? Bu süreçte kendinizi ödüllendirmeye ve düğününüzü görsel bir şölene dönüştürmeye ne dersiniz? Dilerseniz İzmir Sanat Akademisi’yle bu mümkün! Nasıl mı?

Öncelikle söylemeliyiz ki düğün öncesi sıkı bir çalışma temposuna ihtiyacınız olacak! Birlikte hem eğleneceğiz hem de hayallerinizin ötesinde bir dans gösterisi için hazırlanacağız. Yapmanız gereken kendinize güvenmek ve profesyonel dans eğitmenlerimizle müziğe kulak vermek. Müzik ve ritim sizi kavradığında aşkın en güzel halini sergilemeye hazırsınız!

Rüya gibi bir geleceğe attığınız adımları; vals, salsa, bachata, rumba, tango gibi onlarca danstan biriyle atmak sizce de unutulmaz ve özel olmaz mı? Bu yüzden öncelikle dans müziğinizi seçmeliyiz. Hareketli ve eğlenceli bir parça mı yoksa romantik ve duygusal mı? Tercih tamamen sizin!

Müzik tercihinizden sonra dans eğitmenlerimizle birlikte koreografinizi belirleyebilirsiniz. Yeteneklerinize, düğün konseptinize ve mekân da uygun olacak seçimler yapmaya özen gösteriyoruz. Koreografi ve dans türünü belirlerken hazırlık için ne kadar süreniz kaldığını da hesaplıyoruz. Çünkü vaktiniz az ve heyecanla unutma ihtimaliniz olduğunu düşünüyorsanız, “Vals” tam size göre. Romantik bir dans olmakla birlikte doğaçlamalar da yapabileceğiniz bir dans türü. Öte yandan “Salsa” da gelinlik ve damatlıkla kolay rahat yapılabilecek bir dans.

Konuklarınızı da sahne de görmek isterseniz “Rumba” keyifli bir dans olacak! Latin esintileriyle “Bachata” da düşünülebilecek bir alternatif… Saymakla bitmeyecek seçenekleriniz arasında dostlarınızla yapabileceğiniz dans türleri de var. “Rock’n Roll” veya “Samba” ile eğlenceye dönüşen bir koreografi sizi bekliyor. Hatay’da dans kursları arasından İzmir Sanat Akademi ailesini seçmek son derece özel geceniz için keyifli hazırlık süreçlerini beraberinde getirecek!

Düğün dansınızı tasarlamak için bir an önce harekete geçmelisiniz! İzmir Sanat Akademisi Hatay dans kursları arasından tercihinizse, sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya form aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Erdem İzmir

  • Adres: Cebrail Mah. Atatürk Cad. Bilgili Apartmanı No: 36/1 Antakya/ Hatay

İzmir Sanat Akademisi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!