Dans Kursları Hatay

İzmir Sanat Akademisi

  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İzmir Sanat Akademisi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

İzmir Sanat Akademisi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Evet

İzmir Sanat Akademisi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

İzmir Sanat Akademisi Hakkında

Evlilik süreci sürprizlerle dolu fakat son derece de stresli değil mi? Bu süreçte kendinizi ödüllendirmeye ve düğününüzü görsel bir şölene dönüştürmeye ne dersiniz? Dilerseniz İzmir Sanat Akademisi’yle bu mümkün! Nasıl mı?

Öncelikle söylemeliyiz ki düğün öncesi sıkı bir çalışma temposuna ihtiyacınız olacak! Birlikte hem eğleneceğiz hem de hayallerinizin ötesinde bir dans gösterisi için hazırlanacağız. Yapmanız gereken kendinize güvenmek ve profesyonel dans eğitmenlerimizle müziğe kulak vermek. Müzik ve ritim sizi kavradığında aşkın en güzel halini sergilemeye hazırsınız!

Rüya gibi bir geleceğe attığınız adımları; vals, salsa, bachata, rumba, tango gibi onlarca danstan biriyle atmak sizce de unutulmaz ve özel olmaz mı? Bu yüzden öncelikle dans müziğinizi seçmeliyiz. Hareketli ve eğlenceli bir parça mı yoksa romantik ve duygusal mı? Tercih tamamen sizin!

Müzik tercihinizden sonra dans eğitmenlerimizle birlikte koreografinizi belirleyebilirsiniz. Yeteneklerinize, düğün konseptinize ve mekân da uygun olacak seçimler yapmaya özen gösteriyoruz. Koreografi ve dans türünü belirlerken hazırlık için ne kadar süreniz kaldığını da hesaplıyoruz. Çünkü vaktiniz az ve heyecanla unutma ihtimaliniz olduğunu düşünüyorsanız, “Vals” tam size göre. Romantik bir dans olmakla birlikte doğaçlamalar da yapabileceğiniz bir dans türü. Öte yandan “Salsa” da gelinlik ve damatlıkla kolay rahat yapılabilecek bir dans.

Konuklarınızı da sahne de görmek isterseniz “Rumba” keyifli bir dans olacak! Latin esintileriyle “Bachata” da düşünülebilecek bir alternatif… Saymakla bitmeyecek seçenekleriniz arasında dostlarınızla yapabileceğiniz dans türleri de var. “Rock’n Roll” veya “Samba” ile eğlenceye dönüşen bir koreografi sizi bekliyor. Hatay’da dans kursları arasından İzmir Sanat Akademi ailesini seçmek son derece özel geceniz için keyifli hazırlık süreçlerini beraberinde getirecek!

Düğün dansınızı tasarlamak için bir an önce harekete geçmelisiniz! İzmir Sanat Akademisi Hatay dans kursları arasından tercihinizse, sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya form aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Cebrail Mah. Atatürk Cad. Bilgili Apartmanı No: 36/1 Antakya/ Hatay

  • Haritadaki Konumu

    İzmir Sanat Akademisi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.