İskenderun Dans Akademi

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Salon dansları, Salsa, Vals, Zeybek

Önerilen Firmalar

Nev Sanat Merkezi
3

İskenderun

Nev Sanat Merkezi

400 TL'den az

İskenderun

Dion Dans Okulu

400 TL'den az
İskenderun Dans Akademi
10 1

İskenderun

İskenderun Dans Akademi

400-600 TL

Hakkında

Düğün gününde davetlileri etkilemek, kusursuz bir dansla etkilemek, hayran dolu bakışlar altında performans sergilemeye ne dersiniz? Cevabınız “Evet” ise İskenderun Dans Akademi’nin deneyimli kadrosu size hizmet vermeye hazır.

Düğün girişinizde davetlilere görsel anlamda bir şov sunmak için birçok çift bizi tercih ediyor. Düğün dansı için istedikleri konsepte uygun bir dans türü öneriyor, birçok seçenek sunuyoruz. Size uygun ve hitap eden dans türü hangisiyse düğün dansınız için onu seçebilirsiniz.

Düğün dansına karar vermeden önce düğün müziklerini konuşmamız gerekiyor. Dilerseniz düğün müziklerini de biz belirleyebilir, çözüm ortaklarımızla müzik konusunda da destek olabiliriz. Eğer hareketli bir düğün giriş müziği istiyorsanız dans figürlerinin de o doğrultuda değişmesi gerekiyor. Müzik seçimini yaptıktan sonra kişiye özel koreografiler hazırlıyoruz.

Hangi dans türlerini öneriyoruz diye sorsanız; sizinle tanıştıktan ve enerjinizi hissettikten sonra karar veriyoruz. Sizi yansıtan bir dans türü olmalı ki düğün tam anlamıyla sizi hayallerinizdeki gibi olsun. Belki Ege bölgesinin yöresel danslarından biri Zeybek dansını tercih edebilir, tüm gözlerin üzerinde olacağı bugünde herkesi büyüleyin.

Eğer enerjik bir yapıya sahipseniz size uygun olan salsa türünü de tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde genç çiftlerin en çok tercih ettiği olan bu dans türü çok keyifli. Öğrenmesi de oldukça kolay olan bu dans türünde gelinlik ve damatlıkla da rahat hareket edebilirsiniz.

Vals dansını da tercih edebilirsiniz. Hem romantik hem de adımları kolay olan bu dans türünde unutma ihtimalinizde kalmayacak. Duygu dolu adımlar, birbirine aşka bakan gözler sayesinde ilk dansınız muhteşem geçecek.

Bachata dans türünü tercih ediyorsanız da rahat bir gelinlik tercihine sahip olmanız gerekir. Latin şarkılarının kulağa gelen notalarıyla yeteneklerinizi sergileyebilir, eğlenceli bir öğrenme dönemi de geçirebilirsiniz.

Evlilik sürecinde yoğun ve telaşlı geçen bu süreçte sevdiğinizle eğlenceli anlar yaşayabileceksiniz. Provalarda keyifli zaman garantisi de veriyoruz. Bizimle iletişim kurmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Her zamanki yerimizde İskenderun Dans Akademi İskenderun/Hatay adresinde sizi bekliyoruz.

İletişim

Ufuk Bey

  • Adres: Numune, 574. Sk. No:4, 31230 İskenderun/Hatay

İskenderun Dans Akademi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!