Dans Kursları Hatay

İskenderun Dans Akademi

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

İskenderun Dans Akademi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

İskenderun Dans Akademi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

İskenderun Dans Akademi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

İskenderun Dans Akademi Hakkında

Düğün gününde davetlileri etkilemek, kusursuz bir dansla etkilemek, hayran dolu bakışlar altında performans sergilemeye ne dersiniz? Cevabınız “Evet” ise İskenderun Dans Akademi’nin deneyimli kadrosu size hizmet vermeye hazır.

Düğün girişinizde davetlilere görsel anlamda bir şov sunmak için birçok çift bizi tercih ediyor. Düğün dansı için istedikleri konsepte uygun bir dans türü öneriyor, birçok seçenek sunuyoruz. Size uygun ve hitap eden dans türü hangisiyse düğün dansınız için onu seçebilirsiniz.

Düğün dansına karar vermeden önce düğün müziklerini konuşmamız gerekiyor. Dilerseniz düğün müziklerini de biz belirleyebilir, çözüm ortaklarımızla müzik konusunda da destek olabiliriz. Eğer hareketli bir düğün giriş müziği istiyorsanız dans figürlerinin de o doğrultuda değişmesi gerekiyor. Müzik seçimini yaptıktan sonra kişiye özel koreografiler hazırlıyoruz.

Hangi dans türlerini öneriyoruz diye sorsanız; sizinle tanıştıktan ve enerjinizi hissettikten sonra karar veriyoruz. Sizi yansıtan bir dans türü olmalı ki düğün tam anlamıyla sizi hayallerinizdeki gibi olsun. Belki Ege bölgesinin yöresel danslarından biri Zeybek dansını tercih edebilir, tüm gözlerin üzerinde olacağı bugünde herkesi büyüleyin.

Eğer enerjik bir yapıya sahipseniz size uygun olan salsa türünü de tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde genç çiftlerin en çok tercih ettiği olan bu dans türü çok keyifli. Öğrenmesi de oldukça kolay olan bu dans türünde gelinlik ve damatlıkla da rahat hareket edebilirsiniz.

Vals dansını da tercih edebilirsiniz. Hem romantik hem de adımları kolay olan bu dans türünde unutma ihtimalinizde kalmayacak. Duygu dolu adımlar, birbirine aşka bakan gözler sayesinde ilk dansınız muhteşem geçecek.

Bachata dans türünü tercih ediyorsanız da rahat bir gelinlik tercihine sahip olmanız gerekir. Latin şarkılarının kulağa gelen notalarıyla yeteneklerinizi sergileyebilir, eğlenceli bir öğrenme dönemi de geçirebilirsiniz.

Evlilik sürecinde yoğun ve telaşlı geçen bu süreçte sevdiğinizle eğlenceli anlar yaşayabileceksiniz. Provalarda keyifli zaman garantisi de veriyoruz. Bizimle iletişim kurmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Her zamanki yerimizde İskenderun Dans Akademi İskenderun/Hatay adresinde sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Numune, 574. Sk. No:4, 31230 İskenderun/Hatay

  • Haritadaki Konumu

    İskenderun Dans Akademi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.