Dion Dans Okulu

E-posta Gönder

Dion Dans Okulu

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Latin dansları, Oryantal, Salon dansları, Salsa, Vals

Önerilen Firmalar

Nev Sanat Merkezi
3

İskenderun

Nev Sanat Merkezi

400 TL'den az

İskenderun

Dion Dans Okulu

400 TL'den az
İskenderun Dans Akademi
10 1

İskenderun

İskenderun Dans Akademi

400-600 TL

Hakkında

Görsel bir şov için hazır mısınız? Dion Dans okulu ile düğününüzde sevdiklerinizin meraklı bakışları arasında güzel bir dans gösterisi gerçekleştirebilir ve sevdiğinize minik bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızdan bahsetmeden önce kendimizi biraz tanıtmak istiyoruz.

Hatay’da bulunan dans okulumuzun en büyük amaçlarından biri; profesyonel bir ekip ile en iyi dans eğitimini almak. Bunun için küçük ya da büyük göz etmiyor ve her yaştan misafirimizi salonumuza bekliyoruz. Aklınıza gelen birçok dans türü için kurs açıyor ve en iyi şekilde öğrenmenizi sağlıyoruz. Yıllardır verdiğimiz hizmet ile kalitemizi hep daha iyiye çekmek için çalışıyoruz.

Alanında uzman ekibimizden kısa bir paragraf ile bahsetmek istiyoruz. Ekibimizin tüm üyelerinin sertifikalı ve belgeli dansçılar olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. İstediğiniz dans türüyle ilgili mutlaka eğitim alan çalışanlarımızın aynı zamanda iyi bir öğretmen olduklarını da söyleyebiliriz. İyi bir dansçı olmanın yanında iyi de bir öğretmen olan tüm ekip üyelerimiz özel günlerinizde güzel bir koreografi ile hazırlanmanızı sağlayacaklar. Tabii ki bunun en az 5 ya da 6 derslik bir süreç olduğunu ve özel gününüzün tarihini bu ders saatine göre planlamanız gerektiğini söyleyelim.

Çiftlerimize özel bir ders verebiliyor, düğün ya da kına geceleri için bir koreografi ayarlayabiliyoruz. Bunun dışında minik ya da büyük misafirlerimizle yıl boyu verdiğimiz eğitimler sonucunda sene sonu gösterileri gerçekleştiriyoruz. Emeğinizin karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dion Dans Okulu İskenderun’da faaliyet gösteriyor. Merkezi konumu sayesinde hem küçük hem de büyük birçok dans meraklısının salonumuzu rahat bir şekilde tercih edebildiğini söyleyelim. Özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi birçok toplu taşıma aracıyla da gelebiliyorsunuz. Araçlarınız için park sorunu yaşamıyor ve herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Profesyonel bir eğitim almak ve düğününüzde tüm gözleri üzerinize çekmek isterseniz doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Bizi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Karaağaç Mahallesi, 31290 Arsuz/Hatay

Dion Dans Okulu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!