Dans Kursları Hatay

Dion Dans Okulu

Dion Dans Okulu
  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Dion Dans Okulu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Dion Dans Okulu Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Dion Dans Okulu Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Cha Cha

Dion Dans Okulu Hakkında

Görsel bir şov için hazır mısınız? Dion Dans okulu ile düğününüzde sevdiklerinizin meraklı bakışları arasında güzel bir dans gösterisi gerçekleştirebilir ve sevdiğinize minik bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızdan bahsetmeden önce kendimizi biraz tanıtmak istiyoruz.

Hatay’da bulunan dans okulumuzun en büyük amaçlarından biri; profesyonel bir ekip ile en iyi dans eğitimini almak. Bunun için küçük ya da büyük göz etmiyor ve her yaştan misafirimizi salonumuza bekliyoruz. Aklınıza gelen birçok dans türü için kurs açıyor ve en iyi şekilde öğrenmenizi sağlıyoruz. Yıllardır verdiğimiz hizmet ile kalitemizi hep daha iyiye çekmek için çalışıyoruz.

Alanında uzman ekibimizden kısa bir paragraf ile bahsetmek istiyoruz. Ekibimizin tüm üyelerinin sertifikalı ve belgeli dansçılar olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. İstediğiniz dans türüyle ilgili mutlaka eğitim alan çalışanlarımızın aynı zamanda iyi bir öğretmen olduklarını da söyleyebiliriz. İyi bir dansçı olmanın yanında iyi de bir öğretmen olan tüm ekip üyelerimiz özel günlerinizde güzel bir koreografi ile hazırlanmanızı sağlayacaklar. Tabii ki bunun en az 5 ya da 6 derslik bir süreç olduğunu ve özel gününüzün tarihini bu ders saatine göre planlamanız gerektiğini söyleyelim.

Çiftlerimize özel bir ders verebiliyor, düğün ya da kına geceleri için bir koreografi ayarlayabiliyoruz. Bunun dışında minik ya da büyük misafirlerimizle yıl boyu verdiğimiz eğitimler sonucunda sene sonu gösterileri gerçekleştiriyoruz. Emeğinizin karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dion Dans Okulu İskenderun’da faaliyet gösteriyor. Merkezi konumu sayesinde hem küçük hem de büyük birçok dans meraklısının salonumuzu rahat bir şekilde tercih edebildiğini söyleyelim. Özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi birçok toplu taşıma aracıyla da gelebiliyorsunuz. Araçlarınız için park sorunu yaşamıyor ve herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Profesyonel bir eğitim almak ve düğününüzde tüm gözleri üzerinize çekmek isterseniz doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Bizi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Karaağaç Mahallesi, 31290 Arsuz/Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Dion Dans Okulu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.