Dans Kursları Eskişehir

Studio 111

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Studio 111 Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Studio 111 Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Studio 111 Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Studio 111 Hakkında

Uzman eğitmen kadromuzla sizi etkileyici bir düğün dansı yapmanız için profesyonel bir şekilde Studio 111 Eskişehir’de hazırlıyoruz. Romantik bir ilk dans, harmandalı ya da çiftetelli gibi düğününüzde yapmak istediğiniz dans gösterisi ne ise size o eğitimleri vererek sahnede bir yıldız gibi parlamanıza yardımcı oluyoruz.

Düğün süreçlerinin çok heyecanlı ve telaşlı geçtiğinin farkındayız. Her şeyin kusursuz olması için büyük bir uğraş verdiğinizi biliyoruz. Tüm ayrıntılarla bu kadar titiz bir şekilde ilgilenirken davetlilerinizin karşısına çıkacağınız ilk dansınızı da ihmal etmeyeceğinizi düşünüyoruz. Tango, vals, salsa, cha cha gibi farklı alternatiflerimizle de size yardımcı oluyoruz.

Yıllardır pek çok çifte düğün gününde sergileyecekleri dansları için destek oluyoruz. Eğitim programlarımızı tamamen sizin dansı öğrenebileceğiniz süre boyunca sürdürüyoruz. Siz tamamen hazır olduğunuzda eğitiminizi sonlandırıyoruz. Kurs saatleri ve günlerini de uygunluğunuz doğrultusunda düzenleyerek sizin için rahatlık sunuyoruz. Eğitimlerimizi şık tasarımlı dans stüdyomuzda yapıyoruz. Bir dans kursu içerisinde aradığınız her şeyi hatta daha fazlasını bulacağınız şekilde dizayn ettiğimiz ortamımızı gördüğünüzde ambiyansın çekiciliğine siz de kapılacağınıza emin olabilirsiniz. Stüdyomuzun içerisinde sadece boydan boya aynalarla döşeli bir dans odası değil aynı zamanda spor odası bulunuyor. Düğün öncesi sadece dans eğitimi almaz aynı zamanda spor yaparak da özel eğitmenlerimiz eşliğinde forma girebilirsiniz.

Eskişehir dans kursları arasında yer alan Studio 111 hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, kampanyalı paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan stüdyo iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Studio 111 ekibine ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

  • Adres::

    Hoşnudiye Mah. Cassaba Modern B Blok No:406 Tepebaşı

  • Haritadaki Konumu

    Studio 111 Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.