Studio 111

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Tepebaşı, Eskişehir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Önerilen Firmalar

Mambo Ritmo Dance Studio
13 4 10

Odunpazarı

Mambo Ritmo Dance Studio

400 TL'den az
Studio 111
15

Tepebaşı

Studio 111

400-600 TL
Calisto Dans
4 15 5

Tepebaşı

Calisto Dans

400 TL'den az

Hakkında

Uzman eğitmen kadromuzla sizi etkileyici bir düğün dansı yapmanız için profesyonel bir şekilde Studio 111 Eskişehir’de hazırlıyoruz. Romantik bir ilk dans, harmandalı ya da çiftetelli gibi düğününüzde yapmak istediğiniz dans gösterisi ne ise size o eğitimleri vererek sahnede bir yıldız gibi parlamanıza yardımcı oluyoruz.

Düğün süreçlerinin çok heyecanlı ve telaşlı geçtiğinin farkındayız. Her şeyin kusursuz olması için büyük bir uğraş verdiğinizi biliyoruz. Tüm ayrıntılarla bu kadar titiz bir şekilde ilgilenirken davetlilerinizin karşısına çıkacağınız ilk dansınızı da ihmal etmeyeceğinizi düşünüyoruz. Tango, vals, salsa, cha cha gibi farklı alternatiflerimizle de size yardımcı oluyoruz.

Yıllardır pek çok çifte düğün gününde sergileyecekleri dansları için destek oluyoruz. Eğitim programlarımızı tamamen sizin dansı öğrenebileceğiniz süre boyunca sürdürüyoruz. Siz tamamen hazır olduğunuzda eğitiminizi sonlandırıyoruz. Kurs saatleri ve günlerini de uygunluğunuz doğrultusunda düzenleyerek sizin için rahatlık sunuyoruz. Eğitimlerimizi şık tasarımlı dans stüdyomuzda yapıyoruz. Bir dans kursu içerisinde aradığınız her şeyi hatta daha fazlasını bulacağınız şekilde dizayn ettiğimiz ortamımızı gördüğünüzde ambiyansın çekiciliğine siz de kapılacağınıza emin olabilirsiniz. Stüdyomuzun içerisinde sadece boydan boya aynalarla döşeli bir dans odası değil aynı zamanda spor odası bulunuyor. Düğün öncesi sadece dans eğitimi almaz aynı zamanda spor yaparak da özel eğitmenlerimiz eşliğinde forma girebilirsiniz.

Eskişehir dans kursları arasında yer alan Studio 111 hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, kampanyalı paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan stüdyo iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Studio 111 ekibine ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Aykan Gümüşcan

  • Adres: Hoşnudiye Mah. Cassaba Modern B Blok No:406 Tepebaşı

Studio 111 Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!