Bıyıklı Öğretmen Dans Akademi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Bıyıklı Öğretmen Dans Akademi Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400 TL'den az

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel), Grup
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Bıyıklı Öğretmen Dans Akademi Özellikler

 • Mekanda Prova

Bıyıklı Öğretmen Dans Akademi Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Bıyıklı Öğretmen Dans Akademi Hakkında

Bıyıklı Öğretmen Kültür & Bilim Sanat Atölyesi adı ile 2018 yılında kurulduk. Yepyeni bir hevesle faaliyete başladığımız işimizi severek yapıyor ve ilk günkü heyecanımızı koruyoruz. Bir bilim sanat atölyesi olarak ilgilendiğimiz dallar arasında dans da var ve düzenlediğimiz eğitimler ve atölyeler ile dansa dair pek çok iş yapıyoruz. 7’den 70’e geniş bir yelpazede hizmet veriyor ve farklı tarzlara uygun olacak şekilde çalışıyoruz. Birbirinden kıymetli sanatçı ve eğitmenlerden oluşan sağlam bir ekibiz. Peki, biz tam olarak neden buradayız ve size aslında neler vaat ediyoruz? Hemen konuya girelim.

Bu yazıyı okumanızdaki muhtemel sebebin Denizli düğün dans kursları ile alâkalı arayışınız olduğunu tahmin ediyoruz. Biz de size bu konuda kaliteli ve bir hizmet sunmak ve arayışınıza son vermek için buradayız. Günümüzde artık son derece popüler hale gelen bir geleneği, düğüne özel dans hazırlıklarını çiftlerle birlikte yapıyoruz. Hayatlarının en mutlu gününde tüm sevdiklerinin önünde güzel bir performans sergilemek ve onlara jest yapmak isteyen çiftler için bir alternatif sunuyoruz. Eğer siz de dilediğiniz ve tam da hayal ettiğiniz gibi bir düğün dansına sahip olmak, aile ve arkadaşlarınıza güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Müzik ve dans zevkiniz ne olursa olsun aynı paydada buluşup tarzınıza uygun bir alanda buluşacağımıza eminiz. Dilerseniz geleneksel oyunlarımızdan harmandalı veya zeybek, Batı dünyası salon danslarından; salsa, tango, vals ve çok daha hareketli Latin dansları seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Üstelik belirli bir isteğiniz yoksa size özel bir koreografi de oluşturarak fark yaratmanızı sağlayabiliriz.

Bireysel veya grup olarak size ders verebilir ve dilerseniz mekânınızda da prova yapabiliriz. Bıyıklı Öğretmen Dans Akademi’nin Denizli dans kursları fiyatları için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Adalet Mahallesi, 10005. Sk. No:2, 20040 Denizli Merkez/Denizli, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bıyıklı Öğretmen Dans Akademi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.