La Noche Dans Ve Sanat Atölyesi

1 Yorum

E-posta Gönder

La Noche Dans Ve Sanat Atölyesi Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel), Grup
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

La Noche Dans Ve Sanat Atölyesi Özellikler

 • Mekanda Prova

La Noche Dans Ve Sanat Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı

La Noche Dans Ve Sanat Atölyesi Hakkında

Düğününüzde unutulmaz bir şovun parçası olmaksa amacınız, doğru yerdesiniz. Adana dans kursları arasında La Noche Dans ve Sanat Atölyesi olarak fark yaratan bir hizmet sunuyoruz. Siz de sevdiklerinize şahane bir gösteri sunmak istiyorsanız bizimle tanışın!

15 yılı aşkın süredir Türkiye'nin ve Adana'nın en prestijli dans okullarından biriyiz. La Noche Dans ve Sanat Atölyesi olarak size en iyi eğitimi vermek için her geçen gün özveriyle çalışıyoruz. Eğitmen kalitemizi, okul ve şube sayılarımızı giderek artırıyor bizimle çalışmak isteyen çiftlerimize ulaşıyoruz.

Profesyonel bir ekibe sahibiz. İşimizi oldukça seviyoruz. Şık bir salonda size hizmet veriyoruz. Dans eğitimi için gereken tüm donanımlara sahibiz. Eğitimli ve de ilk günkü gibi istekliyiz. Çeşitli dans türünde eğitimlerimiz bulunuyoruz. İster grup isterseniz de çift olarak eğitim alabilirsiniz. Geleneksel ya da modern görünmek istiyorsanız istediğiniz dans türünü seçmeniz ve bize belirtmeniz yeterli. Düğününüze kalan süre zarfında uygun bir eğitim planı oluşturarak eğitimlerimize başlıyoruz.

Sizinle ilk karşılaşmamızda nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Daha önce hiç dans etmemiş olsanız bile inanın bu hiç sorun değil. Çünkü kolayca size eğitim veriyor ve yardımcı oluyoruz. Ders eğitimlerimizi uygunluk durumunuz doğrultusunda planlıyoruz. Size karşı her zaman anlayışlı ve sabırlıyız. Eğlenceli ve farklı bir iş yapmak için istekli olduğunuzun farkındayız. Biz de bunun bilincinde olarak size üst düzey bir anlayış gösteriyor, en kolay şekilde şahane sonuçlar ortaya çıkarmanız için yardımcı oluyoruz.

Siz de hizmet içeriklerimizi ve La Noche Adana dans kursu fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Güzelyalı 81011. Sk. No:5 01170 Çukurova/Adana Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder

La Noche Dans Ve Sanat Atölyesi Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Ş&A

Şebnem & Anıl

Düğün Tarihi: 15.06.2019Öncelikle ilk bir görüşme sağlamıştık. Hizmet konusunda güvenimizi sağladılar ve beklentimizi de oldukça iyi karşıladılar. Dans Dersi imkanları ve ilgileri için La Noche Akademi 'ye teşekkür ederiz. Çok güzel bir anı bir o kadar da bizleri izleyen herkeside şok eden bir heyecan oldu. Oktay... devamı 


La Noche Dans Ve Sanat Atölyesi

La Noche Dans Ve Sanat Atölyesi

Dans Kursları

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz, Mutluluklar Şebnem&Anıl

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.