Dans Kursları Adana

Fenomen Dans

  • Min. Fiyat
    1.500-2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Fenomen Dans Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-2.000 TL

Fenomen Dans Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
7-8 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Hayır
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Fenomen Dans Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Fenomen Dans Hakkında

2016 yılında Adana’da kurduğumuz Fenomen Dans ve Sanat Akademisi’ni gururla sunuyoruz. Akademi olarak kurulma amacımız şehrimizdeki dans sanatı aktiviteleri yönündeki eksiği doldurmak ve hobi veya profesyonel olarak dansla ilgilenenlere eğitimler vermekti. Nitekim bunu başardık ve 7’den 70’e çok geniş bir kitleyle buluşma şansına eriştik. Alanında oldukça yetkin ve tecrübeli eğitmen kadromuzun tamamını da özenle seçtik. Her biri hem yetenekli hem de eğitim konusunda usta olan ekibimizle birlikte güler yüzlülük çerçevesinde faaliyet gösteriyoruz.

Çok geniş bir yelpazede her zevke ve tarza uygun dansı bizde bulabilirsiniz. Latin dansları, bachata, tango, salsa, vals, salon, serbest stil, oryantal, zumba, sirtaki, folk da denilen halk dansları gibi çok sayıda farklı dans stilinin kurslarını ve eğitimlerini veriyoruz. Uluslararası bir standart ile şehrin en iyi eğitimini sunduğumuzu söyleyebiliriz. Tüm bunların yanı sıra bir faaliyetimiz daha var ki o diğerlerine nazaran bir nebze daha özel. Düğün dansı olarak da adlandırılan ve günümüzde çiftler arasında oldukça popülerleşen o kısa eğitimi de severek veriyoruz.

Eğer düğününüze az kaldıysa ve böylesine önemli bir günde konuklarınıza güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız düğün dansı tam da aradığınız şey olabilir. Size, aşkınızı yansıtan ve becerilerinize uyan harika bir koreografi belirleyebiliriz. Üstelik sevdiğiniz dans türüne göre şarkı tercihini de size bırakıyoruz. Dilerseniz şık bir salon dansı ile romantik bir performans sergileyebileceğiniz gibi harmandalı veya zeybekle daha yöresel bir tarz yakalayabilirsiniz.

Fenomen Dans Okulu Adana’nın Mahfesığmaz Mahallesi gibi merkezi bir konumda bulunuyor ve şehrin her bölgesinden kolaylıkla ulaşılabiliyor. Siz de eğer bizimle buluşmak, tanışmak ve merak ettiğiniz detayları görüşmek isterseniz yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mahfesığmaz mh.79019 sk.No:42 A/dükkan Merkez Çukurova/ADANA

  • Haritadaki Konumu

    Fenomen Dans Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.