Fenomen Dans

Fenomen Dans

Dans Kursları

Kategori

Çukurova, Adana

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Hakkında

2016 yılında Adana’da kurduğumuz Fenomen Dans ve Sanat Akademisi’ni gururla sunuyoruz. Akademi olarak kurulma amacımız şehrimizdeki dans sanatı aktiviteleri yönündeki eksiği doldurmak ve hobi veya profesyonel olarak dansla ilgilenenlere eğitimler vermekti. Nitekim bunu başardık ve 7’den 70’e çok geniş bir kitleyle buluşma şansına eriştik. Alanında oldukça yetkin ve tecrübeli eğitmen kadromuzun tamamını da özenle seçtik. Her biri hem yetenekli hem de eğitim konusunda usta olan ekibimizle birlikte güler yüzlülük çerçevesinde faaliyet gösteriyoruz.

Çok geniş bir yelpazede her zevke ve tarza uygun dansı bizde bulabilirsiniz. Latin dansları, bachata, tango, salsa, vals, salon, serbest stil, oryantal, zumba, sirtaki, folk da denilen halk dansları gibi çok sayıda farklı dans stilinin kurslarını ve eğitimlerini veriyoruz. Uluslararası bir standart ile şehrin en iyi eğitimini sunduğumuzu söyleyebiliriz. Tüm bunların yanı sıra bir faaliyetimiz daha var ki o diğerlerine nazaran bir nebze daha özel. Düğün dansı olarak da adlandırılan ve günümüzde çiftler arasında oldukça popülerleşen o kısa eğitimi de severek veriyoruz.

Eğer düğününüze az kaldıysa ve böylesine önemli bir günde konuklarınıza güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız düğün dansı tam da aradığınız şey olabilir. Size, aşkınızı yansıtan ve becerilerinize uyan harika bir koreografi belirleyebiliriz. Üstelik sevdiğiniz dans türüne göre şarkı tercihini de size bırakıyoruz. Dilerseniz şık bir salon dansı ile romantik bir performans sergileyebileceğiniz gibi harmandalı veya zeybekle daha yöresel bir tarz yakalayabilirsiniz.

Fenomen Dans Okulu Adana’nın Mahfesığmaz Mahallesi gibi merkezi bir konumda bulunuyor ve şehrin her bölgesinden kolaylıkla ulaşılabiliyor. Siz de eğer bizimle buluşmak, tanışmak ve merak ettiğiniz detayları görüşmek isterseniz yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

  • Adres: Mahfesığmaz mh.79019 sk.No:42 A/dükkan Merkez Çukurova/ADANA


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Fenomen Dans firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!