Ayken Dans

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Ayken Dans Hakkında

Arjantin Tango tutkunu Cox çiftinin Adana'da açtığı, zevkle ve aşkla döşenmiş bir dans stüdyosu.
Aysen ve Kenneth Cox, Arjantin Tango'ya 2005'te başladılar. Düzenledikleri organizasyonlarda ve katıldıkları uluslararası festivallerde Türk ve Arjantinli ustalardan eğitimler aldılar. Kasım 2011'de TDSF'nin Arjantin Tango dalında ikinci Kademe Antrenörü olmayı hak eden Aysen Cox, esi Kenneth ile actığı "ayKen dans" stüdyosunda Ocak 2012'den beri Arjantin Tango eğitimi vermektedir. "ayKen dans"ta ayrıca uzman eğitmenler eşliğinde Pilates, Zumba, Yoga, ve Latin Dansları eğitimleri de yer almaktadır. 8-14 yas grubu için ayrıca sınıf açılmaktadır.

Arjantin tangonun Adana’da bugünlere gelmesinde önemli rol oynamış olan, 2007’den bu yana Arjantin Tango’yu kültürü ile yaşayan ve yaşatmaya çalışan, dansında doğallığı ve içtenliği vurgulayan Ayşen Cox, “dansı dans icin yap”ilkesini benimsemiş ve dans hobisini sürdürdüğü yıllar boyunca bu çizgisini korumuştur.

"Ayken Dans" her ayın son Cumartesi gecesi belirli bir cafe'De milonga düzenlemektedir. Bu gecelere dansın keyfini yaşamak, kaliteli müzikler dinlemek, güzel danslar izlemek, güzel tatlar tatmak, güzel sohbetler yapmak, tango dünyasının bir parçası olmak isteyen herkes davetlidir.

İletişim

  • Adres:

    Belediye Evleri Mah. 84220 Sk. No: 2/E

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ayken Dans Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.