Şımarık Çiçek

E-posta Gönder

Şımarık Çiçek

Çiçekçiler

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Gayem Organizasyon
27 1

Şişli

Gayem Organizasyon

Mutlu birlikteliğinizi harika bir organizasyonla taçlandıracağınız düğün gü...

Flore Puella
11 8

Ataşehir

Flore Puella

Plan defterlerini kapatmayın, henüz halletmediğiniz küçük ama çok önemli bi...

Hakkında

Düğün organizasyonları için çiçek hizmeti çok önemli bir yere sahiptir. Şımarık Çiçek olarak düğün organizasyonlarınıza özel çiçekçilik hizmeti sunuyor ve düğün günü arzu ettiğiniz gibi bir düğün organizasyonu geçirmenizi sağlıyoruz. Düğün organizasyonlarınızda önemli bir rol alıyor, düğün mekanınıza uygun çiçek süslemelerini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Konuklarınızı ağırlayacağınız masalarda birbirinden şık çiçek aranjmanları kullanıyor, gelin damat masalarına şık çiçekler hazırlıyoruz. Kapının girişinden her ayrıntıda birbirinden güzel çiçekler tercih ediyoruz. Hem mekanınızın mis gibi kokmasını sağlıyor hem de çiçek ferahlığını salonunuzda sonuna kadar yaşatıyoruz. Çiftlerimiz hangi çiçeği isterse mağazamızda bulma şansı yakalıyor. Mevsime uygun birbirinden güzel çiçekleri mağazamızda bulabilir ve düğün mekanınıza ayrı bir hava katabilirsiniz.

İletişim

Adem ElmaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.