Özlenen Çiçek Atölyesi

E-posta Gönder

1 yorum

Çiçekçiler

Kategori

Teslim Süresi

Özellikler

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellik

  • Özel Tasarım
  • Ücretsiz Teslimat
  • Yapay Çiçek

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Gelin buketi, Mekan süslemesi, Masa süslemesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Deniz Kabuğu, Deniz Yıldızı

Önerilen Firmalar

Nar Flowers
50

Sarıyer

Nar Flowers

Arelia Flowers & Event
13

Eyüp

Arelia Flowers & Event

Atölye No 22
21 3

Sarıyer

Atölye No 22

Hakkında

Sevdiklerinizi mutlu etmek için İstanbul’da hizmet verdiğimiz, içerisinde taze ve doğal çiçeklerin bulunduğu Özlenen Çiçek Atölyesi’ne sizi de bekliyoruz. Etkileyici tasarımlarımıza ilk olarak ofisimizin görünümüyle başlıyoruz. Her yanı camla kaplı şirin mağazamızın kapısını yeşil çimenler ve ağaç parçalarıyla kaplayarak adeta bir büyük boyutlarda bir teraryum atmosferi oluşturuyoruz. Her tarafı renkli çiçeklerle dolu tertemiz kokularla sizi profesyonel bir şekilde ağırlıyoruz.

Değer verdiğiniz kişilere verilebilecek en özel hediyelerden biri şüphesiz çiçeklerdir. Çeşitli nedenlerle pek çok kişi değer verdiği kişiye çiçek hediye ederek onu mutlu ediyor. Biz de Çiçek Atölyesi olarak manevi değeri yüksek bu süreçte size yardımcı olmak istiyoruz. İşimizi severek yaptığımızı bilmenizi isteriz. Bu sevgi bizim her daim daha özenli ve titiz bir şekilde çalışmamızı sağlıyor. Güllerle harf oluşturduğumuz tasarımlar, gelin buketleri, mekân süslemesi için çiçek aranjmanları ve şık vazoların içerisinde birbirinden renkli çiçeklerle aradığınız her şeyi Özlenen Çiçek Atölyesi’nde bulacağınıza emin olabilirsiniz. Amacımızın sadece size bir çiçeği sunmak ve satışını yapmak olmadığını bilmenizi isteriz. Çiçeklerin aynı zamanda sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Çiçeğin gönderileceği adresi, gitmesini istediğiniz gün ve saati bize belirttiğinizde tam söylemiş olduğunuz saatte gönderiminizi yapıyoruz. Sevdiklerinizin hiç ummadıkları ânlarda böylesi güzel sürprizlerle karşılaşması için bizden her zaman destek alabilirsiniz. Üstelik sunmuş olduğumuz tüm hizmeti her bütçeye uygun fiyatlarla yaparak çeşitli alternatifler sunuyoruz.

Hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak, sunmuş olduğumuz paketlerin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi detaylı olarak değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Özlenen Çiçekçilik Etiler’e ait iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmak için uygulayabileceğiniz bir başka alternatif yol ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile kolaylıkla sağlanıyor.

İletişim

Menderes Polat

  • Adres: Etiler, Nispetiye Cd 120/B, 34337 Beşiktaş/İstanbul


1 yorum


C&B

Ceyda & Barkın

Düğün Tarihi: 10.08.2018

Ağustos ayında İstinye Urza'da gerçekleştirdiğimiz düğünümüzün çiçek ve süslemelerini Özlenen Çiçek yaptı.
Özlenen Çiçek baştan sonra düğünümüzle ilgili çok ilgiliydi ve onlarla paylaştığımız örnekler doğrultusunda bizleri memnun edecek öneri paylaştılar. Düğün çiçeklerimiz beyaz, yeşil...
devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.