Çiçekçiler İstanbul

Masal Bahçen

Masal Bahçen
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Masal Bahçen Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Masal Bahçen Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Masal Bahçen Hakkında

Merhaba, biz Masal Bahçen’in yaratıcı ve kurucuları olarak sizinle tanışmaktan memnuniyet duyduk. Umarız siz de bu metni okuyarak bizi ve hizmetlerimizi daha çok tanıma şansına erişir, bizimle tanıştığınıza memnun olursunuz. Biz, özel tasarım çiçek aksesuar ve buketleri yapan bir ekibiz. Bu doğrultuda tek tek bahsedebileceğimiz pek çok farklı ürüne sahip olsak da bugün bir konu özelinde daha çok durmak ve bilgi vermek istiyoruz.

İki insan bir araya gelip hayatlarını sonsuza dek birleştirmelerinin nişanı ve ilanı olarak, nikâh ve düğün törenleri düzenlerler. Biz de bu özel günlerin en küçük ancak bir o kadar da önemli detaylarında biri olan gelin çiçeği buketi ve benzeri aksesuarları üretiyoruz. Buketlerimizi yaparken, canlı veya yapay çiçekler, çeşitli otlar ve renkli bitkiler kullanıyoruz. Uzun ömürlü ve daha sağlam olması açısından yapay ancak kaliteli malzeme kullanmaya özen gösteriyoruz. Çünkü yapılan buketlerin hem fotoğraf çekimlerinde hem törende kullanılabilmesini, hem de tören sonrası hatıra olarak evlerde saklanabilmesini istiyoruz. Renkler de bizim içim çok son derece önemli, gelinlerimizin seçimlerine göre düğünün konsepti, gelinlik ve diğer detaylar göz önünde bulundurularak aranjmanı oluşturuyoruz.

Gelin çiçeğinin yanı sıra damat yaka çiçeği veya yaka broşları da yapıyor ve bunu uyumlu bir şekilde aynı tema üzerinden tasarlıyoruz. Kullandığımız renkler, çiçekler, harici aksesuarlar ve geri kalan her şey ile birlikte gelin buketinin adeta küçük bir versiyonu haline getiriyoruz. Damatların karizmatik takım elbiselerinin yakasına iliştirilen bu küçük buketle hem görünümlerine renk katıyor hem de müstakbel eşleriyle uyumlu olmalarını sağlıyoruz.

Tamamen zevkine göre ve size özel bir bukete sahip olmak isterseniz gelin çiçeği çeşitlerimizden memnun kalacağınıza eminiz. Daha detaylı bilgi almak için yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    istanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.