Çiçekçiler İstanbul

Marymarita

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Marymarita Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Şehir dışında hizmet

Marymarita Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği

Kullandığınız aksesuarlar neler?

Broş

Marymarita Hakkında

Her baktığınızda içinizde hayranlık uyandıracak çiçek tasarımlarımızla size hizmet vermeye hazırız. Başakşehir çiçekçileri arasında yer aldığımız Marymarita isimli markamızla tanışınca, siz de ürünlerimizin güzelliği karşısında büyüleneceksiniz.

Sanat eseri gibi tasarımlar yapıyoruz. İnanın hiç abartmıyoruz. Modellerimize biraz göz attığınızda sizin de bizim sözlerimize katılacağınıza eminiz. İşimiz en mutlu günlerinize dokunuşlarımızla güzellik katmak. Çiçekler ise bizim bu konuda yardımcılarımız. Kumaş çiçeklerinden gelin el çiçeklerine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Nikah elbisenizi ya da gelinliğinizi tasarladığımız çiçeklerle süsleyebilirsiniz. El çiçeğinizde ise istediğiniz gibi bir model oluşturabiliriz. Sizin üzerinizde taşıdığınız çiçeklere uyumlu damat yaka çiçeği de tasarlayarak sevgilinizle görsel anlamda bütünlük sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Bize nasıl bir hizmet almak istediğinizi anlatmanız yeterli. Hizmet içeriklerimiz konusunda size bilgi vererek çalışmalarımız hakkında aydınlatıyoruz. Kişiye özel tasarım yapıyoruz. Bu nedenle istekleriniz ve beklentileriniz bizim için çok önemli. İstanbul’da bulunuyor olsak da Türkiye’nin her yerine tasarımlarımızı gönderebiliyoruz. Yeter ki bizimle çalışmak isteyin. Ürünlerimizi size ulaştırmak için her zaman bir yol buluruz.

Samimiyet ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir hizmet sunuyoruz. Ortalama bir haftada tasarımlarımızı yapabiliyoruz. Tabii ki düğünlerin fazla olduğu yaz dönemlerinde bizim de çalışmalarımız daha sıklaşıyor. Sizi mağdur etmek istemeyiz. O nedenle bize ne kadar erken ulaşırsanız o kadar rahat bir hizmet süreci yaşayabilirsiniz. İstanbul gelin aksesuarları araştırmanızda da firmamızdan destek alabilirsiniz. Çiçek tasarımlarımızı aynı zamanda broş olarak kullanabiliyorsunuz. Sayfada bulunan görsellerimize bakarak, ürünlerimizin bir kısmını inceleyebilirsiniz. Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için lütfen en kısa sürede bize ulaşın.

Bizimle irtibata geçmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Esenkent mahallesi, Enverpaşa caddesi, Regnum Elitkent sitesi blok:3B daire:19

  • Haritadaki Konumu

    Marymarita Yol Haritası

Marymarita Yorumları (2)

Hüsne & Mehmet

Düğün Tarihi: 15.10.2020

Her çalışmanızı gördüğümde hayranlıkla izliyorum. Bir tane almak banada nasip oldu. Çok güzeldi, iletişiminiz harika. Hakkınızı helal edin. Elinize sağlık harikaydı.🧡

Ayşenur & Fatih

Düğün Tarihi: 04.09.2019

Tek kelimeyle muhteşem 🧡 Harika olmuş aşık oldum. Ellerin kolların dert görmesin canım ablacım 🧡🧡 Sen muhteşem bir detaysın 😍😍

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.