Çiçekçiler İstanbul

Marmara Çiçek

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Marmara Çiçek Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Marmara Çiçek Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Marmara Çiçek Hakkında

Marmara Çiçek Maltepe adresinde 1997 yılında kurulduk ve hem Avrupa Yakası'nda, hem de Anadolu Yakası'nda farklı şubelere sahip olduk. 440 metrekare bir alanda sizin için muhteşem tasarımlara imza atıyor ve yaklaşık 24 yıldır hizmet verdiğimiz bu sektöre her geçen gün daha da büyük bir aşkla bağlanıyoruz. Çiçekçilik sanatına gönül vermiş alanında uzman ustalarımızla, tamamen kendi tasarımlarımızı hayata geçiriyoruz.

Deneyim
Marmara Çiçek İstanbul adresimizde, sizin için hepsi birbirinden muhteşem aranjmanlardan oluşan eşsiz gelin çiçekleri tasarlıyor, hazırladığımız bu çiçeklerin en az sizin zarafetinize yakışır kadar güzel olmasını hedefliyoruz. Siz beyazlar içerisinde eşsiz ve son derece zarif görünürken, rengarenk çiçeklerimizle size eşlik etmek istiyoruz. Biz de güzelliğinizden ilham alıp, sizinle beraber olmayı amaçlıyoruz.

Hizmetler
Firma olarak başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin her yerinde muhteşem bir hizmet veriyor ve rengarenk çiçeklerimizi yurdun dört bir yanına ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Sizin için özel tasarımlara imza atıyor ve gelin çiçeğinizin tamamen sizi yansıtmasını sağlıyoruz. Örneğin, çiçeğinizdeki renkleri makyajınızla uyumlu tonlarda seçebilmenize imkan sağlıyor, bu sayede de ortaya hoş bir görüntü çıkmasına imkan tanıyoruz.

Sadece düğünlerde değil, nikahlarda da adımızdan sıkça söz ettiriyoruz. Nikahımıza gelen davetlilere unutulmaz armağanlar verebilmeniz için, size eşsiz nikah hediyelikleri tasarlıyoruz. Dilerseniz pastel renklerden, dilerseniz de rengarenk çiçeklerden muhteşem arajmanlar oluşturuyoruz. Ortaya çıkan bu hoş tasarımlar sayesinde, neredeyse düğün fotoğraflarınızın dahi başrolü olmayı başarıyoruz. İnci boncuk ve kozalaklarla muhteşemler yaratıyoruz.

Ek Hizmetler
Sadece gelin çiçeği tasarımlarıyla değil, birçok alanda verdiğimiz hizmetlerle dikkat çekiyoruz. Örneğin, biricik eşinizin yakasındaki damat çiçeğinde de eşsiz tasarımlara imza atıyoruz. Bu özel günün her detayında sizinle olabiliyor ve ortaya masalsı bir görünümün çıkmasını sağlıyoruz. Ayrıca, düğün mekanındaki süslemeleri de yapabiliyor, isterseniz gelin aracınızı da çiçeklerle beziyoruz. Tamamen kendimize özel tasarımlarla, size mutlu etmek istiyoruz.

Şimdi gözlerinizi kapatın ve kendinizi düğününüzün sonunda, gelin çiçeğinizi havaya atarken hayal edin. İşte elinizde tuttuğunuz bu rengarenk çiçekler sadece sizi değil, tüm misafirlerimiz etkilesin istiyoruz. Hemen İstanbul çiçek firmaları arasında öne çıkan işletmemiz Marmara Çiçek’le iletişime geçin ve sizin için oluşturduğumuz avantajlı kampanyalarımızla tanışın. Bizimle, sayfadaki iletişim formunu doldurarak kolaylıkla görüşebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Bağlarbaşı mah. Atatürk Cad. Çam Sk. No:62 Maltepe / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Marmara Çiçek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.