Çiçekçiler İstanbul

Hen's Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon

  • Teslim Süresi
    1 hafta
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Hen's Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Hen's Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah hediyesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

Kozalak

Hen's Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon Hakkında

2014 yılından beri Hen's Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon markamızla hizmet veriyor, en güzel çiçek aranjmanlarını bizi tercih etmek isteyenlere ulaştırıyoruz. İki yakın arkadaş olarak peyzaj mimarlığı eğitimi aldık.


Beşiktaş’ta bulunan atölyemizde yaratıcı fikirler ile özel ürünler üretiyoruz. Özel günlerinize eşlik edecek aksesuarlar tasarlıyoruz. Düğün yolcuğunuzda ihtiyacınız olan aksesuarlara yaratıcı detaylar ekliyor, Hen's Flowers kalitesini ekliyoruz.


Söz çiçeğinden başlayarak nişan tepsisine ve nişan buketine kadar birçok ürünle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Damat bey ve arkadaşlarını da unutmuyoruz. Özel yaka çiçekleri hazırlıyor, en güzel çiçeklerimizle beraber eşi benzeri bulunmayan buketler oluşturuyoruz.


Gelin çiçeği ve damadın yakasında bulunan yaka çiçeğinin uyumu çok önemli. İstediğiniz renkler doğrultusunda uyumu yakalamanızı sağlıyoruz. Saç aksesuarlarınızda da aynı çiçeklere yer verebiliyor, nedimelerinizle de uyumlu bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyoruz.


Düğün masalarınızın tasarımı için de bize güvenebilir, istediğiniz konsept doğrultusunda özel çiçek aranjmanları oluşturabiliriz. Üstelik biz de konsept önerilerinde bulunabiliyoruz. Hatta yaratıcı fikirlerimizle konseptlerinizi daha güzel hale getiriyoruz. Hikayenizi dinleyerek kişiye özel çiçek buketleri tasarlıyor, tecrübemizle hayallerinizi harmanlıyoruz. Hayat boyu saklayabileceğiniz hatıralara sahip olmanızı sağlıyoruz.


Düğün yolcuğunuz oldukça stresli bir süreç. Düğün organizasyonunuzda kullanacağınız çiçek detayları için bizi tercih edebilirsiniz. Sayfamız üzerinde yer alan fotoğraflarımızı inceleyerek daha önce yaptığımız çalışmalar hakkında fikir sahibi olabilir, mekânımıza gelmeden önce hakkımızda fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz. Aynı zamanda iletişime geçtiğinizde size uygun bir zaman belirleyerek organizasyon öncesinde isteklerinizi anlatmak için bizimle buluşabilirsiniz.


Özel günlerinize en kaliteli ürünlerimizi ulaştıralım. Uzun yıllar saklayabileceğiniz çiçek aranjmanlarımız oldukça kalıcı. Merak etmeyin, yıllar geçse de bu özel gününüze ait aksesuarları evinizin bir köşesinde yer verebileceksiniz.


Türkiye’nin her yerine ulaştırdığımız çiçeklerimiz ile sizin de özel gününüzde yer almak istiyoruz. Geniş ürün yelpazemizden istediğiniz çiçekleri bir araya getirebilir, hayal ettiğiniz düğün buketine ya da nişan tepsisine ulaşabilirsiniz. Farklı ürünlerle beraber özel günlerinizde yanınızdayız.


Doğal ve taze görünüme sahip ürünlerimizi gecenizde görmek istiyorsanız tek yapmanız gereken sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Cihannüma Mah Akdoğan Sok No:10/a Beşiktaş/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Hen's Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.