Çiçekçiler İstanbul

Atölye No 22

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Atölye No 22 Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım

Atölye No 22 Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Atölye No 22 Hakkında

Çiçek artık benim için öyle bir şey ki; günümü güzelleştiren, beni dinlendiren, adeta bir mutluluk kaynağı… Çiçeklerin dallarından koptukları andan itibaren başlayan eşsiz serüvende, biz insanlara getirdikleri o muhteşem enerjilerini en güzel şekilde anlatacağım ifade biçimini seçip özgün tasarımlar yapmak için buradayım.

Bunu nasıl mı yapıyorum?

Çiçeğin varoluş sebebi ile sizin yaşadığınız duygu akımını eşleştirerek, yaşatmak istediğiniz duyguyu çiçek tasarımınıza yansıtıyorum. Kısacası; hayal ettiğiniz çiçek tasarımını gerçeğe dönüştürüyorum. Bu yolda ilk amacım; siz değerli çiftlerimle iyi ve pozitif bir iletişim kurabilmek! Çünkü kötü diyaloğun, negatif enerjinin ve ilgisiz tavrın her güzel şeyi yok edebileceğine inanıyorum. Bundan sonrası zaten tamamen siz odaklı... Sizin ne istediğiniz ne hayal ettiğiniz ve benden ne beklediğiniz… Benim çiçek tasarımı konusunda bir tarzım var evet ama sizin hayalinizle benim tarzımın buluştuğu noktada çok daha güzel buketler ortaya çıkıyor. Canlı, kuru ve şoklanmış çiçeklerden oluşan birbirinden güzel modellerim var. Etkilendiğiniz birkaç buket fotoğrafının da en büyük destekçim olduğunu da rahatlıkla söyleyebilirim. Hayaliniz, gelinliğiniz, yani sizi bütün olarak düşünüp sizi gülümsetebilecek buketler tasarlıyorum. Hayal ettiğiniz modelin son görünümü istediğiniz şekilde olmayacak gibiyse bunu da söylüyorum çünkü; o gün sizi mutsuz eden herhangi bir şeyde parmağımın olmasını istemiyorum. Sonuçta en büyük amacım yaptığım iş sonunda mutlu olmak ve sizi de mutlu edebilmek…

Atölye No 22 adı altında en güzel çiçekleri tasarlıyorum, çok çalışıyorum, çok gelişiyorum ve yapacağım her detayı size anlatıyorum. Gelin buketi dışında; saçlarınızı harika bir görünüme kavuşturacak taç tasarımı ve damat bey için yaka çiçeği de hazırlayabiliyorum. Hiçbir sebep yokken hatta hiç zamanı da değilken bile sevdiklerinize veya kendinize hediye etmek için bir buket çiçek isteyebilirsiniz benden. İstediğiniz tarzda, en sevdiğiniz çiçek türlerini kullanarak tamamen size özel hazırladığım bu çiçekleri çok beğeneceğinize eminim.

İstanbul’da gelin buketi yapan yerler arasında fark yaratacak modellerimle, çiçeğin bende yarattığı duyguyu, sizlere de en özel şekilde yansıtmak istiyorum. Eğer siz de hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan form, telefon numarası veya mail üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Zekeriyaköy Mah. Zekeriyaköy Cad. Köy 1 Sitesi No:113-1 İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Atölye No 22 Yol Haritası

Atölye No 22 Yorumları (3)

İrem & Aziz

Düğün Tarihi: 02.08.2019

Herşey muhteşemdi, masa düzeni, çiçekler, Çiçeğim, ellerine emeğine sağlık, herşey için teşekkür ediyorum, Sevgiler

Evrim & Osman

Düğün Tarihi: 15.06.2019

Zarif, şık ve elegan ellerininize sağlık Atölye no22💐💐

Aslı & Savaş

Düğün Tarihi: 05.04.2019

Çok mutlu ettin, atölye no22, ellerine yüreğine sağlık 💜💜

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.