Catering Hizmetleri İstanbul

Misafirliq

Misafirliq
  • Min. Yemekli
    500 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

Misafirliq Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
500 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyat
40 TL'den fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
250 kişi
Özellikler
Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik

Misafirliq Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet

Misafirliq Hakkında

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmeye karar verdikten sonra düğün hazırlık sürecinizi başlatmış oluyorsunuz. Düğününüzde A’dan Z’ye her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Biz de Misafirliq Catering olarak size yemek konusunda en iyi hizmeti sunuyoruz.

Düğününüzde konuklarınıza nasıl bir yemek servisi yapacağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, doğru yerdesiniz. İşimiz size en uygun yemek menüsünü oluşturmak, hazırlamak ve servis etmek. Yılların tecrübelerini de hizmetlerimize kılavuz ederek size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Uzun zamandır İstanbul’da çiftlerimiz ve onların çok kıymetli konukları için catering hizmeti veren bir firmayız. Hizmet hayatına adım attığımız günden itibaren her zaman memnuniyetinizi önemseyen bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Müşteri yanlısı tavır sergiliyor, size eksiksiz bir menü hazırlıyoruz. İstek ve beklentilerinizi en iyi şekilde analiz ediyoruz. Her şeyin tam istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Her damak zevkine hitap eden yemeklerimizle aklınızı başınızdan alacak sofralar hazırlıyoruz. Sunumlarımızı da en az yemeklerimizin hazırlığı kadar özenerek yapıyoruz.

Peki hizmet sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle düğününüzden önce sizinle bir araya geliyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde analiz ediyoruz. Nasıl bir düğün menüsü istediğinizi, konuklarınızın damak zevklerini göz önünde bulundurarak düğün menünüzü oluşturuyoruz. Davetli sayınızı öğreniyor, konuk sayınıza göre yemeklerimizi hazırlıyoruz. Et, balık ve tavuk menülerimizden istediğinizi seçebilirsiniz. Hazır menü seçeneklerimizden yararlanabileceğiniz gibi dilerseniz menü içeriğinin tamamına sizin karar verdiğiniz bir hizmet alabilirsiniz. Elbette menü tadımı yapmanıza izin veriyoruz.

Sarıyer catering firmaları arasında yer alan markamız hakkında daha detaylı bilgiler almak, hizmet içeriklerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bizimle irtibata geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan Misafirliq telefon ve mail adreslerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Maslak Mah. Ahi Evran Cad. 42 Maslak No:6/107

  • Haritadaki Konumu

    Misafirliq Yol Haritası

Misafirliq Yorumları (1)

Hüseyin

Düğün Tarihi: 10.10.2020

Düğün organizasyonumuz için tüm yiyecek ve içecekleri Misafirliq'ten aldık. Herşey kusursuzdu. Yemeklerin lezzetinden garsonların profesyonelliğine kadar tüm hizmetten çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.