Misafirliq

E-posta Gönder

0212 963 2408

1 yorum

Catering Hizmetleri

Kategori

250 kişi

Kapasite

60 TL'den fazla

Min. Yemekli

Sarıyer, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat 60 TL'den fazla
  • Minimum Kokteyl Fiyat 40 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı 250 kişi

Özellikler

  • Özellikler Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Sorular

  • Hazırladığınız ekstra menüler neler? Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Hakkında

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmeye karar verdikten sonra düğün hazırlık sürecinizi başlatmış oluyorsunuz. Düğününüzde A’dan Z’ye her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Biz de Misafirliq Catering olarak size yemek konusunda en iyi hizmeti sunuyoruz.

Düğününüzde konuklarınıza nasıl bir yemek servisi yapacağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, doğru yerdesiniz. İşimiz size en uygun yemek menüsünü oluşturmak, hazırlamak ve servis etmek. Yılların tecrübelerini de hizmetlerimize kılavuz ederek size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Uzun zamandır İstanbul’da çiftlerimiz ve onların çok kıymetli konukları için catering hizmeti veren bir firmayız. Hizmet hayatına adım attığımız günden itibaren her zaman memnuniyetinizi önemseyen bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Müşteri yanlısı tavır sergiliyor, size eksiksiz bir menü hazırlıyoruz. İstek ve beklentilerinizi en iyi şekilde analiz ediyoruz. Her şeyin tam istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Her damak zevkine hitap eden yemeklerimizle aklınızı başınızdan alacak sofralar hazırlıyoruz. Sunumlarımızı da en az yemeklerimizin hazırlığı kadar özenerek yapıyoruz.

Peki hizmet sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle düğününüzden önce sizinle bir araya geliyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde analiz ediyoruz. Nasıl bir düğün menüsü istediğinizi, konuklarınızın damak zevklerini göz önünde bulundurarak düğün menünüzü oluşturuyoruz. Davetli sayınızı öğreniyor, konuk sayınıza göre yemeklerimizi hazırlıyoruz. Et, balık ve tavuk menülerimizden istediğinizi seçebilirsiniz. Hazır menü seçeneklerimizden yararlanabileceğiniz gibi dilerseniz menü içeriğinin tamamına sizin karar verdiğiniz bir hizmet alabilirsiniz. Elbette menü tadımı yapmanıza izin veriyoruz.

Sarıyer catering firmaları arasında yer alan markamız hakkında daha detaylı bilgiler almak, hizmet içeriklerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bizimle irtibata geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan Misafirliq telefon ve mail adreslerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Ceylan Kendir

  • Telefon: 0212 963 2408
  • Adres: Maslak Mah. Ahi Evran Cad. 42 Maslak No:6/107

Misafirliq Yol Haritası

1 yorum


-&H

Hüseyin

Düğün Tarihi: 10.10.2020

Düğün organizasyonumuz için tüm yiyecek ve içecekleri Misafirliq'ten aldık. Herşey kusursuzdu. Yemeklerin lezzetinden garsonların profesyonelliğine kadar tüm hizmetten çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!