Chez Bruno VIP Catering

E-posta Gönder

Chez Bruno VIP Catering Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  60 TL'den fazla

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  40 TL'den fazla

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  1.000 kişi

Chez Bruno VIP Catering Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Chez Bruno VIP Catering Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Chez Bruno VIP Catering Hakkında

En favori restoranlarda yediğiniz yemeklerin size servis edildiğini bir düşleyin.

Sadece ve sadece size, şahsınıza özel hizmet veren bir şefin menüyü sizinle birlikte kararlaştırdığını ve hatta sizin için alışverişe bile çıktığını bir düşleyin.
Her şeyi sadece ve sadece size, şahsınıza özel hizmet veren bir şefin özel olarak sizin için hazırladığını ve size, ailenize, dostlarınıza, sevdiklerinize servis ettiğini düşleyin.

Beş yıldızlı bir yemeğin keyfini ev sahibi olarak sizinle birlikte çıkarırken misafirlerinizin yüzünde oluşacak memnuniyet ifadesini bir düşleyin.

Böylesine lüks bir servisin gerçekten de ne kadar sükse yaratacağını bir düşleyin şimdi bir de tüm bunları dikkate alan size özel ala bir servisin ne kadar da çekici olduğunu bir düşleyin.

İste biz tam da bunu sunuyoruz; sizin isteklerinize göre hazırlanmış, şahsınıza özel ve son derece lüks bir yemek servisi.

Belçika’nın Atlas Okyanusu sahillerindeki en prestijli otelcilik ve gastronomi okullarından biri olan “Ter Duinen” Otelcilik Okulu’ndan mezun olan Şefimiz Bruno Van Damme, daha önce Belçika’da yıllarca son derece itibarlı bir Fransız restoranının işletmeciliğini yapmış ve Avrupa’nın en önemli mutfak rehberlerinden hazırladığı özel menülerle büyük başarılara imza atmıştır. Sizin tercihinize göre belirlenen malzemelerin en tazelerini marketten bizzat kendi elleriyle seçer ve sadece, paranın satın alabileceği en kaliteli malzemeleri kullanır. Atıştırmalık hafif iştah acıcılardan elde yapılan Belçika çikolatalarına kadar servis ettiğimiz her şey ev yapımıdır.

Bazı meslektaşlarımızdan farklı olarak, biz kitlelere servis yapmayı tercih etmiyor ve sadece eş dosttan oluşan VIP gruplara odaklanıyoruz.

Fark, ayrıntılara gösterilen özende, kalitede, kişisel iletişimde ve servis ayrıcalığında yatar. Yıl boyunca, mevsim sebzelerine bağlı olarak çok yüksek kaliteli ve son derece geniş bir seçimlik menü uyguluyoruz, ancak sizin arzunuza göre kişiselleştirilmiş bir menü hazırlanması da elbette ki mümkün.

Chez Bruno, size özgü VIP ikramı
Bruno Van Damme

İletişim

 • Adres:

  Göktürk Merkez Mh. Çeşmebaşı Cd. No:11 Kemerburgaz

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Chez Bruno VIP Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.