Catering Hizmetleri İstanbul

Carlo Bernardini

  • Min. Yemekli
    500 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Carlo Bernardini Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
500 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyat
40 TL'den fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
750 kişi
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik Düğün Shot Servisi

Carlo Bernardini Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet

Carlo Bernardini Hakkında

Unutulmaz davetleriniz eşsiz sunumlarla taçlandırmak isteyenlerin tercihi, Carlo Bernardini Catering İstanbul ekibi oluyor. Siz de en iyi lezzetleri sunmak için geleneksel tatlarla moderni sentezleyen Carlo Bernardini’yle tanışmalısınız! Venedik doğumlu olan dünyaca ünlü şef, henüz çocuk yaşlarında keşfetmiştir mutfak sanatını. Büyükannesinin hazırladığı enfes tatlardan etkilenerek denizden ve topraktan gelen mucizelerin etkisi altına girmiştir… Aldığı eğitimler sonunda, Avrupa’da çok değerli aşçıların mutfağında tecrübe kazanmıştır. Dünyanın pek çok yerine büyük oteller zincirlerinde görev almış ve 15 yıldan daha uzun bir süredir de mutlu çiftlerin davetlerinde uzman kadrosuyla fark yaratmaya devam ediyor…

İstanbul’da şef Carlo’nun danışmanlık yaptığı düğünlerde menü tasarımıyla hazırlıklar başlıyor. İçerik dengesi ve uygulama kontrolü de ekibimiz tarafından üstleniliyor. En saygın şirketlerin ve özel bireylerin seçimi olan dünya mutfağından tatlar birbirinden şık sofralarda yerlerini alıyor. Çünkü, tüm bu süreçte kişisel olarak unutulmaz bir atmosfer yaratmayı ve yaratıcı bir deneyim tasarlamayı hedefliyoruz. Her ayrıntıya kadar inceliyor, en küçük bir detayın atlanmamasını sağlıyoruz. Seçtiğiniz mekânda büyüleyici bir ambiyans ve enfes lezzetlerin modern sunum çizgisiyle sergilenmesine hazır olun!

Davet ve resepsiyonlarınıza, mükemmeliyetçi ekibimizle birlikte Carlo Bernardini organizasyon dokunuşları katmak bizim için büyük gurur! Yarattığımız her kutlamada, tutkumuzu, pozitif enerji, çaba ve başarımızı yansıtıyoruz. Bunun için yıllardır durmaksızın çalışıyor, kusursuz hizmet anlayışını ilke ediniyoruz. Tasarladığımız gecenin ardından pişman olmayacak, yemek ve kokteyl etkinliklerinizin üzerinden yıllar geçse bile “İyi ki”, diyeceksiniz… Yine çok konuşulacak bir etkinlik için kalabalık ekibimiz ile birlikte en özel çalışmalarımızı yapmaya başlıyoruz!

Peki, ya siz harekete geçmek için neyi bekliyorsunuz? Acele edin, Carlo Bernardini ailesiyle irtibat sağlayın. Bilgilerimiz bu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

  • Adres::

    Seyrantepe Mah. Altınay Cad. Katip Sok. No: 18/C Kâğıthane/ İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.