As Yıldız Yemek Grup

E-posta Gönder

As Yıldız Yemek Grup

Ekiple Tanışın

As Yıldız Yemek Grup Hakkında

Asyıldız Yemek Hizmetleri Kuruluş ve Hedefleri

Gün geçtikçe temposu artan iş yaşamı ve ağırlaşan rekabet koşulları, her türde ve büyüklükteki işletme için insan kaynakları merkezli bir verimlilik anlayışını zorunlu kılmıştır.
Araştırmalar, istenilen performansa sahip bir personel profili oluşturmanın vazgeçilmez koşulunun, mutlu ve dinamik insan kaynağı olduğunu göstermiştir. Bunu sağlayan faktörlerden en önemlisi de hiç kuşkusuz, çalışanların beslenme ihtiyaçlarının dengeli, düzenli ve hijyenik olarak karşılanmasıdır.

Bu anlayışla kendine özgü bilimsel ve kültürel çerçevesi giderek netleşen toplu yemek sektöründe, uzun yıllardır hizmet veren Asyıldız Yemeğin geçmişi 1973 yılında başlayan Restaurant işletmeciliği, 1982 yılından beri hazır yemek sektöründe hizmet vermekteyiz. Aynı yıl içerisinde toplu tüketimde de büyük bir ihtiyaç olduğunu görüp, bu alanda istenilen kalitede hizmet verecek bilgi, deneyim ve alt yapıya sahip olduğumuza inanarak bu yükü Asyıldız Yemek’i temellerini attık.

Ayrıca 2006 yılından itibaren Restaurant işletmeciliği, Tekne, Piknik, Gezi, Tur ve Kongre Organizasyonları ve yemeklerini Uluslar arası kalite standart ve lezzetiyle bugüne kadar faaliyet göstermekteyiz.

42 yıllık deneyim, 20.000 kişi/gün kapasite ve 100’ü aşkın çalışanıyla yalnızca İstanbul’un değil, Türkiye’nin her köşesinde hatta Dünya’nın her yerinde var olmayı hedeflemekteyiz.

Kurumumuz davet, düğün, toplantı yemekleri, tekne organizasyonları ve her türlü özel gün etkinlikleri için talepler doğrultusunda konseptler sunmaktadır. Bu konseptler içerisinde etkinliğin yapılacağı yerin planlanması, masa ve sandalye temini, giydirilmesi, ses ve müzik düzeni, animatörler, mönülerin oluşturulması, yiyecek ve içecek servisi, garson ve hostesler ile birlikte süsleme teminini de karşılamaktadır.

İletişim

  • Adres:

    Adnan Kahveci Caddesi, Şahin Sokak No:10 Ferahevler

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    As Yıldız Yemek Grup Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.