Üstat Catering Ve Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Üstat Catering Ve Organizasyon Hakkında

Kalite, hijyen, güven ve lezzetli yemekler… İşte Üstat Catering ve Organizasyon firmamızı anlatan sihirli kelimeler! Uzun yıllardır çiftlerinin en mutlu günlerinde yanında olan profesyonel ekibimiz, kendinizi değerli hissedeceğiniz özel imkânlarıyla sizin de heyecanınıza ortak olmayı istiyor.

Uzun yıllardır evlenecek olan çiftlerimiz ve onların değerli konukları için catering hizmeti veriyoruz. Kurulduğumuz günden, bugüne hizmet kalitemizden hiç ödün vermedik. Her zaman daha iyisini yapmak için çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Peki süreç nasıl ilerliyor?

Öncelikle istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlamaya çalışıyor, her damak zevkine hitap eden, görsel anlamda da konuklarınızı tatmin edecek, lezzetli yemekler hazırlamaya özen gösterdiğimizi söyleyelim. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda öncelikle hangi davet türü için hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Daha sonra lezzetli menülerimizin içeriğinden bahsediyoruz. Et, tavuk veya balık ana yemekli menülerimizden damak zevkinize hitap edeni seçebiliyorsunuz. İsterseniz çiftlerimizin sıkça tercih ettiği fix menülerimizden de yararlanabilirsiniz. Bizden catering hizmeti almak isteyen çiftlerimiz isterlerse menü tadımı da yapabiliyor. Böylece beğenmedikleri lezzetleri davet menüsünden çıkararak organizasyon günü herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmıyorlar.

Biraz da düğün, nişan gibi özel günleri olan çiftlerimiz dışında hangi firmalar için yemek hizmeti verdiğimizden bahsedelim: Uluslararası şirketler, devlet kurumları, otel ve fabrikalara kadar uzanan zengin bir müşteri kitlesine sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sergilediğimiz dostça tavır ve lezzetli yemeklerimiz sayesinde bizi tercih eden tüm misafirlerimizin memnuniyetlerinizi kazanmayı başardık. Eğer sizin de herhangi bir etkinlik ve davet için catering hizmetine ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Aydın catering firmaları arasında fark yaratacak hizmetlerimizle yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kadınlar Denizi Mah. 557 Sokak No:15/A Kuşadası / Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Üstat Catering Ve Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.