Düğün Planlamada 6 Kritik Nokta

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:36 dakika

28.05.2024

Düğün planlamanın 6 önemli kuralı vardır. Bu kuralları daha rahat yerine getirebilmeniz ve düğününüzü eksiksiz bir şekilde organize edebilmeniz için 6 planlama aracı geliştirdik. Bu altı altın kuralı Düğün.com'un planlama araçları sayenizde rahatça uygulayabileceksiniz. Bu sayede düğününüz zahmetsiz ve mükemmel olacak.

Ajanda Şart!

Düğün tarihine karar verdiğiniz andan itibaren bir düğün ajandası tutmaya başlamanız şart. Aman canım ben zaten ajanda kullanamam demeyin, bu ajanda sizin hayat kurtarıcınız olacak. Üstelik öyle büyük, ağır bir ajandayı yanınızda taşımanız da gerekmiyor. Hemen şimdi Ajandam Aracına gidip düğün tarihinizi girerek ajandanızı oluşturabilirsiniz. Üstelik, bu ajanda size ne zaman ne yapmanız gerektiğini, e-mail göndererek, hatırlatıyor.

düğün planlamada 6 kritik nokta

Evleniyoruz Derken Borca Girmeyin

Nasıl bir düğün yapabileceğinizin en büyük belirleyicisi aslında düğün bütçenizdir. Bu yüzden düğün planlamanızın daha en başından kendinize bir düğün bütçesi belirleyip, harcamalarınızı buna göre yapmanız gerekiyor. Ama tabi daha düğün hazırlıklarının başındayken insanın aklına her detay gelmiyor ve zaman ilerledikçe düğün bütçenizin dışına taşmak da kaçınılmaz oluyor. Ama biz sizin için tüm düğün masraflarını listeledik; haydi hemen Bütçem Aracını kullanmaya başlayın.

düğün planlamada 6 kritik nokta

Beğendiklerinizi Kaybetmeyin

Düğün planlamanız sırasında pek çok galeri dolaşacak, yüzlerce model beğeneceksiniz. Fakat bir hafta sonra, beğendiğiniz bir gelinliği arkadaşınıza anlatmaya çalışırken; ''Ya straplezdi ama şuraları da işliydi, eteğinde de sanırım gül işlemeleri mi vardı, neydi?'' diye unutkanlıklara düşebilirsiniz. O yüzden beğendiğiniz tüm ürünleri, firmaları, yazıları, Favorilerim Aracına atmayı unutmayın.

düğün planlamada 6 kritik nokta

Haberdar Olun

Bir yıla yayılan düğün hazırlıklarınız sırasında pek çok indirim ve kampanya başlayıp bitecektir. En iyi indirimlerden, kampanyalardan yararlanmak için hem indirimlerimizi düzenli olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Düğün.com'a üye olup, haftada bir gelen indirim ve kampanya maillerimizle çok daha fazla firmanın indirimine ulaşma şansı yakalayacaksınız.

düğün planlamada 6 kritik nokta

Unutkanlığa Birebir

Düğününüzü planlarken pek çok firmayla görüşüp, verdikleri bilgileri hatırlamanız gerekecek. Fakat hangi mekan kaç kişi kapasite demişti, onlarda alkol servisi var mıydı, bunların otoparkı var mıydı derken işler biraz arap saçına dönebilir. Ama Düğün.com'dan teklif verdiğiniz firmalar otomatik olarak Tekliflerim Aracına kaydolur ve firmayla görüştüğünüz tüm detayları buraya not alarak anlaşma durumunuzu kolayca takip edebilirsiniz.

düğün planlamada 6 kritik nokta

Hikayenizi Yazın

Sadece on dakika içinde kendi düğün sitenizi oluşturup dostlarınızla mutluluğunuzu paylaşmak istemez misiniz? Düğün temanızla uyumlu bir tasarımı seçip istediğiniz renkleri kullanabileceğiniz, düğününüze dair bilgileri ve ilişkinizle ilgili dostlarınızla paylaşmak istediğiniz tüm detayları tarzınıza ve zevklerinize uygun şekilde düzenleyebilirsiniz. İster fotoğraflarla ister kendi kelimelerinizle aşkınızın hikayesi anlatmayı düşünün, Sitemiz Aracı ile artık her şey çok kolay!

HikayeniziYazin

Düğün planlamada ihtiyacınız olacak tüm planlama araçları burada. Yapmanız gereken vakit kaybetmeden kullanmaya başlamak!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 Yorum

dilara kar

Düğün Tarihi: 23.10.2014


benşm için en öenmli araç bütçe olayı bu çok iyi düşünülmüş gerçekten :) teşekkürler


fidan

Düğün Tarihi: 23.10.2014


artık düğünleri bile internetten planlar olduk..