Gezi Ekibi Turizm ve Seyahat

Gezi Ekibi Turizm ve Seyahat

Balayı

Kategori

Antakya, Hatay

İlçe, İl


Hakkında

Güzel bir balayı istiyorsunuz ama bunun için nasıl bir araştırma yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. İşte tam da bu anda her isteğinizi karşılayacak, küçük ya da büyük tüm detaylarla ilgilenecek bir acentadan bahsetmek istiyoruz. Gezi Ekibi Turizm & Seyahat olarak balayınızı unutulmaz bir şekilde gerçekleştirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Nasıl mı? Anlatalım.

Kurulduğumuz günden beri müşteri memnuniyeti ilkesini göz önünde bulundurarak hizmet sağlıyoruz. Konuklarımızın güvenli, huzurlu ve keyifli bir tatil geçirmeleri için her geçen gün daha da iyi bir hizmet için çalışıyoruz. Yolculuğunuzda ve sonrasındaki konaklamanızda hiçbir aksaklığın yaşanmayacağı konusunda emin olabilirsiniz. Uzun yıllardır bu tür organizasyonları gerçekleştiriyor ve bugüne kadar birçok kusursuz organizasyona Gezi ekibi aracılığıyla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Peki Gezi ekibi turizm ve seyahat acentası ile ne gibi imkânlara sahip oluyorsunuz? Hemen anlatalım. Yurt içi ve yurt dışı turları sağlamaktayız. Balayınız için Türkiye’nin cennet koylarını ya da kültürel bölgelerini görme isteğiniz var ise avantajlarımızı duymanızı istiyoruz. Ya da Avrupa ülkelerini gezme hayali olan konuklarımız için yurt dışı paketlerimizin bulunduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’nin her yerinde tatil yapma fırsatı sağlıyoruz. Bunun için gidiş- dönüş uçak biletinizi de ayarlıyoruz. Balayınız için sizin yapmanız gereken tek şey bizi tercih etmek olacak. Bırakın geri kalan tüm detayları sizin yerinize gerçekleştirelim. Aynı zamanda indiğiniz yerde araç kiralama hizmetini de sağlamaktayız.

Detaylı bilgilendirme almak ve fırsatlarımızı bir de yüz yüze görüşmek isterseniz Hatay merkezde bulunan ofisimize bekliyoruz. Ofisimizin merkezi konumu sayesinde kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Araçlarınızı park edebileceğiniz bir park alanının da bulunduğunu söyleyelim.

Güzel bir balayı için geçirmek ve Gezi ekibi tur tarihleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

  • Adres: General Şükrü Kanatlı Mahallesi Atatürk Caddesi Petek Apt. 24/3 Antakya/HATAY

Gezi Ekibi Turizm ve Seyahat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Gezi Ekibi Turizm ve Seyahat firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.