Erkanlar Kuyumculuk

Listeme ekle
Erkanlar Kuyumculuk


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Erkanlar Kuyumculuk sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Özellik

  • Özellikler Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Hakkında

Erkanlar Kuyumculuğun 4 Markası da kendi arasında uzmanlaşmış durumda.
1972 yılında kurulan Erkanlar kuyumculuk bugün 40 yaşında. Altın Borsa, Altın Borsa Sarraf, Gevheran Mücevher ve Favori Kuyumculuk adında 4 mağazasıyla kunduracılar caddesinde hizmet vermekte. Sektörün ilk mücevher mağazasını açan, ilk ulusal kuyumcu markasını Trabzon’un hizmetine sunan, 15 yıldır mücevher sertifikası ve garanti belgesi veren firma sektörde bir çok ilki elinde bulundurmakta. 1994 yılında açılan Altın Borsa mağazası Trabzon kuyum sektörünün vitrin dekor çizgsine yeni bir boyut kazandırmıştır.
Altın Borsa ve Favori mağazaları insanların günlük altın alışverişlerinde, Kadınlar, çocuk ve gençler için; giyimlerini tamamlayan, şıklıklarını artıran, modaya uygun, üstün kaliteli, estetik ve fark edilen takıları bulabileceği düğün ve nişan gibi özel alışverişlerinde ziyaret etmek isteyecekleri bir yer. Sektördeki kararlılığı sayesinde ulusal markalar tarafından tercih edilmiş mekanlardan. Böylece İstanbul trendinin anında hissedilebildiği bir yer haline dönüşmüş ortamlar.
Trabzon un en eski altın toptancılarından. Osmanlı paraları halkımız tarafından hala takı olarak kullanılmakta özellikle beşi bir yerdeler, iki buçukluk, yarım ve Reşat küpe olarak tabir edilen ürünler. Bu ürünlere olan rağbet nedeniyle bu ürünlerin daha düşük ayarlı taklitlerde üretilmiş durumda. Bunları taklitlerinden ayırmak ancak uzman sarrafların yapabileceği bir şey. Trabzon’da bunu ayırt edebilecek az bir zümre var bunlardan ikisi de Erkanlar kuyumculuğun kurucuları Kemal ve İsmet Erkan. Sarrafiye nin nabzını tutan ALTINBORSA SARRAF, kaybolmaya yüz tutmuş bu mesleğinde bilirkişisi konumunda. Esnafın ve halkın kendi ürünlerinin gerçek değerini ücretsiz bir şekilde öğrenebilecekleri bir mekan.
Mücevher sektöründe marka ve fiyat alternatifini bulabileceğiniz mücevher mağazası. ELMAS, PIRLANTA, YAKUT VE ZÜMRÜT takıların yanında yarı değerli taşlara da ulaşabileceğiniz bir mekan. GIA VE HRD uluslararası sertifikalı ürünlere GEVHERAN MÜCEVHER garantisi ile (ürün iadede 0 ürün değişimde % 10 garantisi) güvenilir alışveriş.(gevheran.com) Mücevherde yeni eski ayırımı yapmayanlara , avantajlı ürün arayanlar için ekstra uygun ürünler (www.gevheranantik.com ) Bu arada elmas hayali olanlar için bahar kampanyası Gevheran da . Elmas da % 35 indirim mücevher sevenleri bekliyor.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Yetkili Kisi Adres Kunduracılar Caddesi No: 108 , No:115-B , No:104
Akçaabat,
Erkanlar Kuyumculuk ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Erkanlar Kuyumculuk hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap