Kamçı Kuyumculuk

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Özellikler

Bileklik

Ürün Çeşitleri

Merkez, Sivas

İlçe, İl


Özellik

  • Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma
  • Ücretsiz Bakım
  • Sertifika
  • Garanti Belgesi

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Bileklik, Gerdanlık, Küpe, Saat, Tektaş, Bilezik, Kolye, Gelin seti, Alyans, Nişan Yüzüğü

Hakkında

Sivas’ta önemli günlerinizde mutluluğunuzu simgeleyecek alyans ve takılar bulabileceğiniz bir kuyumcu arıyorsanız sizi Kamçı Kuyumculuk’a davet ediyoruz!

Düğününüz yaklaştıkça yüzük bulma telaşınızın arttığını da tahmin edebiliyoruz. Ancak endişelenmenize gerek yok. Yıllardan beri mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği kuyumculardan biri olarak sahip olduğumuz tecrübe ile isteklerinizi göz önünde bulundurarak sizi en doğru tercihe yönlendirebiliyoruz. Kamçı Kuyumculuk Sivas’ta pek çok farklı model arasından zevkinize en uygun alyansları seçme imkânına sahipsiniz. Sevginizi en iyi şekilde yansıtacağını düşündüğünüz alyanslara en uygun fiyatlarla
ulaşabilirsiniz.

Elbette evlenme teklifi yapmayı planlıyorsanız da en güzel tektaş seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Eğer seçtiğiniz yüzük gelin hanımın parmağına bol veya dar gelirse kuyumcumuza gelerek uygun hale getirebiliriz. Alyanslarınızı seçerken sizi en iyi yansıtan modelleri bulabilmek oldukça önemli. Piyasada birbirine benzeyen pek çok alyans mevcut. Ancak bu modeller içinden tercih yapmak size özel olan bu detayı sıradan kalacaktır. Kendinizi daha özel hissetmeniz adına Kamçı Kuyumculuk’ta eşi olmayan özel tasarımlar da yapabiliyoruz. Ancak hazır modellerden birini tercih etmek istiyorsanız da üzerinde sonsuzluk işareti olan modern modellerimiz şu sıralarda oldukça popüler. Bu yüzükler mutluluğunuzun sonsuzluğunu size hep hatırlatacaktır! Ayrıca gelin hanım için farklı pek çok takı çeşidine de sahibiz. Kına gecesi veya düğününüzde ışıltınızı artıracak seçeneklere ulaşabilirsiniz. Sahip olduğumuz sertifikalarımız sayesinde gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birine hazırlanırken en güzel alyans ve takı modellerine kavuşmak için Kamçı Kuyumculuk’u tercih ediyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirecek en güzel alyans ve takılar ile sizi buluşturmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Fatih Bey

  • Adres: İnönü Bulvarı İstasyon Cad. 58000 Sivas

Kamçı Kuyumculuk Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!