Altınbaş Sivas

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Özel Tasarım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Merkez, Sivas

İlçe, İl


Özellik

  • Özel Tasarım
  • Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma
  • Ücretsiz Bakım
  • Sertifika
  • Garanti Belgesi

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Gelin seti, Kolye, Nişan Yüzüğü, Tamtur, Bilezik, Saat, Küpe, Tektaş, Gerdanlık, Bileklik

Hakkında

Sivas’ta düzenleyeceğiniz düğününüz öncesinde yıllar boyunca mutluluğunuzun simgesi olacak alyanslarını seçmek için sizi Altınbaş Sivas’a bekliyoruz!

Evliliğiniz süresince eşinize olan bağlılığınızı ve sevginizi gösterecek olan alyanslarınıza en kaliteli şekilde ve uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız doğru sayfadasınız. Sizi en iyi yansıtacak modelleri bulmak için geniş ürün yelpazemiz içinden tercihlerde bulunabilirsiniz. Elbette bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz yıllardan beri Türkiye’de alyans ve takı konusunda bir numarada yer almamız. Bu başarımızı ise Türkiye genelinde özveriyle çalışan ekip arkadaşlarımıza ve yüksek kalite standartlarına sahip hizmet anlayışımıza borçluyuz. Altınbaş Sivas yüzüklerimiz içinden seçimler yaparak aşkınızı en iyi yansıtacak modellere kavuşabilirsiniz!

Belki de şu anda evlilik teklifinizi planlıyor ve internet üzerinden en güzel tektaşı nerden bulabilirim diye araştırma yapıyor olabilirsiniz. Altınbaş olarak tektaş konusunda Türkiye’nin tartışmasız en iyi firmasıyız. Bu sebeple de evlilik teklifinizde gelin adayına en uygun yüzüğü bulma konusunda en rahat bizden alışveriş yapabileceğinizi düşünüyoruz. Eğer seçtiğiniz yüzük gelin adayının parmağına tam olarak uymadıysa teklifinizi kabul ettikten sonra gelebilir ve parmağınıza en uygun haline sahip olabilirsiniz. Elbette bu sırada düğününüz için alyans ve takı alışverişi de yapabilirsiniz. Damat adayları için kol düğmelerinden saatlere gelin adayları için ise gelin setinden kolyeye, bileklikten küpelere kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Yıllar boyunca unutulmayacak düğününüzde en güzel görünüme ve mutluluğunuzu en iyi simgeleyen alyanslara sahip olmak için Altınbaş Sivas’ı tercih edebilirsiniz. Altınbaş alyans modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir ve avantajlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. En güzel yüzüklerimize ulaşmanız için sizden haber bekliyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Süleyman Çanka Çarşısı N:27/29 Merkez/Sivas

Altınbaş Sivas Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!