Eros Pırlanta

Eros Pırlanta

Alyans ve Takı

Kategori

Merkez, Muğla

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Pelin Kuyumculuk
12

Bodrum

Pelin Kuyumculuk

Yatırım denilince akla gelen kötü gün dostunuzun bol bol seçenekleriyle bul...

Özen Kuyumculuk
3

Milas

Özen Kuyumculuk

Alyans ve takı kategorisinde hizmet sunan Özen Kuyumculuk Milas Muğla’da hi...

Merkez

Burak Jewellery

Sizin için tasarlanan göz kamaştırıcı alyans, takı ve diğer ürünlerimizle d...

Hakkında

Eros Pırlanta Ekibi, mücevher ve pırlanta sektöründe ulusal ve uluslararası alanda 40 yıldır faaliyet göstermektedir. 2001 yılında online alanda faaliyetine başlayan ekibimiz, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere, İngiltere, Kanada, Avustralya, Almanya gibi ülkelerde online mücevher alıcılarının en güvenilir ve en büyük alışveriş markalarından biri olmayı başarmıştır.
2001 yılından günümüze, yaklaşık olarak 25.000 adet ürünü online mağazaları ile tüketicilerle buluşturan Eros Pırlanta, İstanbul Kapalı Çarşıda bulunan mağazası ile de İstanbul mücevher meraklılarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Online ticaret faaliyeti boyunca müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile binlerce pırlanta ve mücevher meraklısına hizmet veren ekibimiz, Eros Pırlanta markası altında da Türkiye'nin En büyük Online Pırlanta Mağazası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Eros Pırlanta'nın en büyük gücü yıllardır bu sektörde olmasının yanısıra ülkemiz sınırları ötesinde bulunan müşterilerine hizmet etmesinin verdiği tedarik gücü olmuştur. Bununla birlikte yıllardır izlediğimiz "Kaliteli Ürün-Uygun Fiyat" politikası ile de rakiplerinin hep bir adım önünde olmayı amaçlamaktayız.

İletişim

Arif Meydan

  • Adres: Karamanlı Sok. Kapalıçarşı no: 29 Eminönü İstanbulYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.