Safir Kuyumculuk

E-posta Gönder

  • Malatya.

Safir Kuyumculuk Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma Sertifika Garanti Belgesi

Safir Kuyumculuk Sık Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Nişan Yüzüğü, Tektaş, Bilezik

Safir Kuyumculuk Hakkında

Malatya’da alyansınızı ya da takınızı nereden almanız gerektiğinizi bilmiyor musunuz? Sizlere bir teklifimiz var! Gelin, bu işi profesyonel ellere bırakın. Safir Kuyumculuk olarak çiftlere sunduğumuz takı ve aksesuar çeşitlerimizle ışıl ışıl görünmenizi sağlayacağız.

Malatya’da kuyumculuk sektörüne giriş yaptığımız tarihten beri kendimizi devamlı geliştirmek, kalite standardımızı arttırmak ve her geçen gün daha da iyiye gitmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyor, dükkânımızdan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Hem işletme olarak hem de bünyemizde çalışan ekibimiz tarafından gerekli belgelere sahip olduğumuzu söylemek istiyoruz. Ne yaptığını iyi bilen, çiftlerin ne istediklerini tahmin eden bir işletme olduğumuzu, kapıdan içeriye girdiğiniz anda fark edeceksiniz. Mutluluğunuzun belgesi olan yüzüklerinizin kusursuz görünmesini isteyeceğinizi biliyoruz. Safir Kuyumculuk ile bu hiç de zor değil.

Safir Kuyumculuk yüzük dışında kolye, bileklik, gerdanlık, gelin seti ve bilezik gibi ürünleri de konuklarına sunabiliyor. Başta alyans ve pırlanta olmak üzere yakut, elmas, mücevher ve zümrüt gibi birçok çeşidi işletmemizde bulabiliyorsunuz. Ürün yelpazemizin fazlalığı sayesinde istediğiniz tarz ve türe mutlaka ulaşacağınıza eminiz.

İşletmemizde aynı zamanda özel tasarımlar da sergileyebiliyoruz. İstediğiniz bir modeli kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden tasarlıyor, en kısa sürede beğeninize sunuyoruz. Gösterişli ve şık ürünlerimizin dışında doğal ve sade çeşitlerimizi de bulabiliyorsunuz. Dönem dönem yaptığımız kampanyalar sayesinde de tahmin ettiğinizden çok daha makul fiyatlara alyans veya takıyı temin edebiliyorsunuz.

Alyans ve takılarımızı canlı görmek için dükkânımıza gelmek isterseniz hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Özel araçlarınız için park sıkıntısı çekmediğinizi söylemek istiyoruz. Merkezi bir konumda yer alan dükkânımız sayesinde ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Tüm bu fırsatlardan faydalanmak ve en özel olan bugünlerinizde bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Salköprü, Kuyumcular Çarşısı 3/A, 44070 Malatya Merkez/Malatya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.