Alyans ve Takı Malatya

Özmecitoğlu Gümüş Galerisi

Özmecitoğlu Gümüş Galerisi Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma Sertifika Garanti Belgesi

Özmecitoğlu Gümüş Galerisi Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

Özmecitoğlu Gümüş Galerisi Hakkında

1996 yılından beri Malatya’da hizmet veren Özmecitoğlu Gümüş Galerisi yıllar içerisinde daha da gelişerek geniş kitlelere ulaşmıştır! Çünkü farklı tasarıma sahip içeriklerle beğeninizi kazanarak yenilikçi bakış açısını benimsedik. Gün geçtikçe de başarımıza başarı, ünümüze ün katmaya devam ediyoruz!

Çiftlere alyans ve yüzük tercihinde yardımcı olmak adına neler yapıyoruz diye soruyorsanız, gelin anlatalım:

İlk olarak sizi şehir içinde bulunan, ulaşımı kolay mağazamızda ağırlıyoruz. Vitrinimizde boydan boya takılar bulunmakta, dışarıdan gözünüze çarpan modelleri burada bizimle birlikte inceleyebilirsiniz. İçeri girdiğinizde sizi, güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla karşılıyor ve hoş sohbetlerle ağırlıyoruz. Hayalinizdeki alyans modelinin nasıl olduğunu konuşuyoruz. Eğer aklınızda bir fikir yoksa da Özmecitoğlu Gümüş ekibi olarak size seçenekler sunuyoruz. Biliyoruz ki alyansınız aşkınızın temsilcisi olacak. Bu nedenle size en yakın modeli bulmanız için emek harcıyor, pek çok model deniyoruz. Beğendiğiniz modeller arasından seçim yapmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca alyans içerisine yazı yazarak da alyansınızı kişileştirebiliyoruz. Size uygun modeli seçtikten sonra parmak ölçülerinizi alarak yüzüklerinizi hazırlıyoruz. Şık kutusunda teslim ettiğimiz alyansları bir ömür mutlulukla kullanmanızı dileyerek sizi dükkanımızdan uğurluyoruz! Kaliteli ve kararma yapmayan ürünlerimiz için garanti veriyoruz. Herhangi bir sorun oluşursa da yanınızda oluyoruz.

Sizi rakiplerimizden ayıran nedir derseniz, biz Malatya’nın ilk gümüşçüsüyüz. Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük gümüş mağazaları arasındaki yerimizi de hâlâ koruyoruz! Yıllardır Malatya’da aile mesleği olarak yaptığımız gümüşçülük işinde belirli bir kaliteye ulaştık. Ancak bununla yetinmeyip daha iyiyi amaçladığımızdan gelen her çiftimize özenle yaklaşıyor ve istekleri doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Dileriz sizinle de tanışma imkânımız olur ve mutluluğunuzun sembolü olan yüzüklerinizi Özmecitoğlu gümüş alyans ailesi olarak tasarlarız.

Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad. Eski Belediye Binası Karşısı No: 9 Merkez/ Malatya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.